iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowejPsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama zakładki na temat rynku pracy i możliwości zamieszczenia ogłoszenia

Partner gazety internetowej iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.plInformacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja o możliwości zareklamowania się w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


CKiW OHP

"Kosynierzy" odwiedzili Pleszew

2018-02-22 08:57:58

Zdjęcie: Agata Niedzielska
Goście z Jankowa Przygodzkiego w powiecie ostrowskim zawitali do Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie. To młodzież w wieku od 16 do 21 lat, która na co dzień tańczy w zespole "Kosynierzy". A do Pleszewa przyjechali doskonalić swoje umiejętności taneczne, ale i też odpocząć od nauki.

Zespół Tańca Ludowego „ Kosynierzy ” powstał w czerwcu 2012 roku.Wówczas to młodzież przygotowująca program artystyczny na coroczne dożynki postanowiła, że warto stworzyć formalną grupę, która będzie się tym zajmowała nie tylko od święta. 

 

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP  w Pleszewie jesteśmy już po raz kolejny i bardzo nam się tu podoba, dlatego tak chętnie tu wracamy. Moi podopieczni przez cały pobyt intensywnie ćwiczą suitę tańców lubelskich. W ten sposób przygotowują się do piątej rocznicy istnienia zespołu, która przypada  22 września tego roku  - tłumaczy Agata Niedzielska, choreograf i opiekun zespołu. 

 

Zespół "Kosynierzy" podlega pod Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach-Stowarzyszenie "Rozwój i Edukacja" sołectwa Janków Przygodzki. 

 

Młodzież intensywnie trenuje przez kilka godzin dziennie. Oddaliśmy jej  do dyspozycji salę sportową, aby mogła bez przeszkód ćwiczyć wszelkie układy choreograficzne. Oczywiście zadbaliśmy również o  podniebienie młodych tancerzy, bo w przerwach korzystają z posiłków serwowanych przez naszą kuchnię - dodaje Krystian Piasecki, dyrektor Centrum. 

 

Jednak ferie w Pleszewie dla jankowskich "Kosynierów" to nie tylko ciągłe treningi. Znalazł się również czas na przyjemne spędzenie czasu na basenie czy w kręgielni. Fotorelacja


Zapytaj prawnika


Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze budowlanym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet