iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Najświeższe informacje z pleszewskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Pleszewie.

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
21
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Oświata

"Witajcie w Naszej Bajce"

2019-05-13 12:13:15

Zdjęcie: pleszew.pl
Sześć przedszkoli z terenu powiatu pleszewskiego wzięło udział w XVII Przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych „Witajcie w Naszej Bajce”. W tym roku nie wyłoniono zwycięzcy – wszystkie przedszkola zostały nagrodzone za udział w przeglądzie.

Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych od 17 lat organizuje Publiczne Przedszkole nr 1 Bajka w Pleszewie przy wsparciu Domu Kultury w Pleszewie oraz sponsorów.  W tegorocznej imprezie, która odbyła się 8 maja wzięło udział sześć przedszkoli z terenu całego powiatu pleszewskiego: Przedszkole Nr 1 Bajka w Pleszewie z dwoma grupami – „Bajeczką” i „Gumisiami”, Przedszkole Jedyneczka przy ZSP nr 1 w Pleszewie, Przedszkole w Taczanowie Drugim, Przedszkole nr 2 im. Misia Uszatka w Pleszewie, Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Dobrzycy oraz Przedszkole Nr 3 Słoneczne w Pleszewie.

 

W tym roku organizatorzy zmienili formułę przeglądu, podczas którego do tej pory jury wybierało trzy najlepsze przedstawienia. – Chcemy jednakowo wyróżnić i nagrodzić za ciężką pacę włożoną w przygotowanie przedstawień wszystkie grupy, które zaprezentują się na scenie. Dlatego nie ma dziś podczas przeglądu naszego pleszewskiego jury – mówiła podczas otwarcia przeglądu Danuta Prusinowska-Zmyślony dyrektor Przedszkola nr 1 w Pleszewie.

 

Było jednak tradycyjnie jury kaliskie, które wyłoniło pleszewskich reprezentantów na Kaliskie Spotkania Teatralne Przedszkolaków. W Kaliszu na dużej scenie zaprezentują się przedszkolaki z pleszewskiej „Bajki” z przedstawieniem „Maleńkie królestwo królewny Aurelki”, maluchy z przedszkola w Taczanowie Drugim ze sztuką pt. „Królewna Wanda” oraz dzieci z przedszkola w Dobrzycy w przedstawieniu zatytułowanym „Dzieci śmieci”.
Źródło: pleszew.pl


Patronat Medialny - Targi Export Expo


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet