iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama zakładki na temat rynku pracy i możliwości zamieszczenia ogłoszenia

Partner gazety internetowej iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.plInformacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja o możliwości zareklamowania się w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Z policji

Atak zimy dał się we znaki kierowcom

2018-01-17 09:20:07

Zdjęcie: Archiwum
Wczorajsze opady śniegu zaskoczyły kierowców. Choć białego puchy nie spadło zbyt dużo, to niestety na drogach było ślisko. Wczoraj w powiecie pleszewskim doszło do 7 kolizji.

Pierwsze zdarzenie miałko miejsce ok. godz. 8.00 w Kowalewie.

- Na ulicy Kościelnej 41-letnia mieszkanka gm. Dobrzyca, kierując samochodem marki Peugeot, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała na pobocze, wjechała do rowu, a następnie dachowała. Pasażerka pojazdu, 15-letnia mieszkanka gm. Dobrzyca odniosła niegroźne obrażenia ciała - informuje policja.

 

Kolejne zdarzenie miało miejsce w Czerminie ok. godz. 9.30.  - Kierowca samochodu marki Opel Omega, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w samochód marki Iveco. Kierowca opla, po spowodowaniu kolizji, oddalił się z miejsca zdarzenia, a następnie sam zgłosił się do pleszewskiej komendy. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec gminy Pleszew. Mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie na urządzeniu pomiarowym wykazało 1,6 promila alkoholu w organizmie. Ponadto, po sprawdzeniu w systemie policyjnym, okazało się, że 30-latek posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna odpowie za swoje czyny przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat trzech - informuje policja. 

 

- O godz. 12.20 w Marszewie, 35-letni mieszkaniec Pleszewa, kierując samochodem marki Audi, nie dostosował predkosci do warunków panujących na drodze i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Dacia, którym kierował 70-letni mieszkaniec Pleszewa - informuje policja.

 

Kolejne zdarzenie miało miejsce przed godz. 16.00 w Kucharkach. 43-letni mieszkanka gminy Pleszew nie dostosowała predkosci do warunków panujących w ruchu, w wyniku czego uderzyła w samochód ciężarowy.

 

O godz. 16.40 w Pleszówce kierowca opla również nie dostosował predkości do warunków jazdy i uderzył w samochód ciężarowy marki Volvo.

 

- Po godz. 18.00 w Pleszewie na ul. Wojska Polskiego kierująca samochodem marki Volkswagen Toran, mieszkanka gminy Pleszew, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy samochodu marki Fiat CC, mieszkańcowi gm. Pleszew, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów - informuje policja.

 

- Przed godz. 19.00 w Pleszewie na ul. Lipowej 26-letni kierowca samochodu marki BMW, mieszkaniec gm. Gołuchów, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu doprowadzając do zderzenia z samochodem marki Renault Scenie, którym kierował 40-letni mieszkaniec gm. Pleszew - informuje policja.
Źródło: KPP Pleszew

Zapytaj prawnika


Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze budowlanym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet