iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowejPsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama zakładki na temat rynku pracy i możliwości zamieszczenia ogłoszenia

Partner gazety internetowej iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.plInformacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja o możliwości zareklamowania się w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Wtorek
18
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Artykuł sponsorowany

Atrakcje dla kobiet w Galerii Amber

2018-03-06 08:03:00

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet, 10 marca wspólnie z Galerią Amber będziemy celebrować to święto.

Na kobiety czeka moc atrakcji, bezpłatna pielęgnacja paznokci i dłoni, porady i analizy kolorystyczne, a dla kreatywnych Pań czeka możliwość własnoręcznie wykonania ozdobnego świecznika oraz wiele, wiele więcej.

 

Dzieci będą mogły przygotować własnoręcznie biżuterię z kolorowych gumeczek! A dla najmłodszych pociech czekać będzie strefa z wielkimi piankowymi klockami do stworzenia niebywałych budowli!

 

Dla każdego, kto zrobi zakupy w dniu 10 marca na min. 50 złotych czeka dodatkowa szansa na wygrane w akcji „Strzał po nagrody”. Mechanizm akcji jest bardzo prosty – wystarczy zrobić zakupy w Galerii Amber za kwotę minimum 50zł i zgłosić się z paragonem do stanowiska konkursowego, na którym należy odpowiedzieć na pytanie i trafić w odpo-wiednie pole, będące szansą do zdobycia nagrody. Do zdobycia jest szczoteczka do czyszczenia twarzy, nie zabraknie też upominków gwarantowanych.

 

Przez cały dzień będzie z nami znana stylistka Olga Zięba. Absolwentka Szkoły Marzeny Daleckiej na kierunku Wizaż i Charakteryzacja, Pedagogiki Uniwersytetu Opolskiego oraz wiedzy o Kulturze Uniwersytetu Warszawskiego. Nauczyciel Podstaw Stylizacji Ubioru oraz Zagadnień Mody Współczesnej. Wykładowca przedmiotu Analiza kolorystyczna na kierunku Dziennikarstwo zdrowia, stylu i urody Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Pracowała przy wielu sesjach zdjęciowych, pokazach mody, programach telewizyjnych, serialach, etiudach filmowych oraz produkcjach teledysków.

 

Zapraszamy na Event Dzień Kobiet który odbędzie się 10.03.2018! Gwarantujemy dobrą zabawę, liczne konkursy i ciekawe nagrody!

 

Galeria Amber to trzykondygnacyjny obiekt handlowo-rozrywkowy zlokalizowany w centrum Kalisza, w sąsiedztwie głównych dworców PKP i PKS, u zbiegu ul. Górnośląskiej i Trasy Bursztynowej. To największy tego typu projekt w aglomeracji kalisko-ostrowskiej liczącej blisko 350 000 mieszkańców. Powierzchnia przeznaczona pod wynajem to 33 500 mkw. Do grona najemców Galerii Amber należą m.in.: hipermarket E.Leclerc, Helios, Fitness Club Fabryka Formy, H&M, C&A, New Yorker, Reserved, Intersport, RTV Euro AGD, Home&You, Smyk, Empik, Deichmann, CCC, Mohito, Sinsay, Cropp Town, House, Orsay, Monnari, Kazar, Ryłko, Wojas, Ecco, Matras, Vistula, Lavard, Pierre Cardin, Ochnik, Yes, Vision Express, LOOX, Terranova, Tatuum, Sizeer, a w branży gastronomicznej m.in. KFC, McDonald’s, Olimp. W obiekcie znajduje się hipermarket oraz blisko 120 sklepów i punktów usługowych wraz z kawiarniami i restauracjami, a także 7-salowe kino Helios. Do dyspozycji klientów przewidziano około 1 000 miejsc parkingowych. Autorem projektu budowlanego jest pracownia Artur Jasiński i Wspólnicy Biuro Architektoniczne Sp. z o.o. oraz zespół architektów Echo Investment.
W październiku 2015 roku Galeria Amber zdobyła wyróżnienie w konkursie PRCH Retail Awards w kategorii Nowe Centrum Handlowe Roku 2015.
 
 
Więcej informacji na temat Galerii Amber tutaj.
 
 
 
Zapytaj prawnika


Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze budowlanym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet