iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
19
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30Pleszew

Brązowy medal ze spartakiady we Wrocławiu!

2019-06-07 13:36:09

Drużyna Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie z Wojewódzkiej Spartakiady Sportów Obronnych Młodzieży OHP Dolnego Śląska wróciła z brązowym medalem. Rywalizacja między zawodnikami z 13 drużyn Hufców z całego kraju była zacięta, a i zadania do wykonania nie należały do najłatwiejszych.

Spartakiada sportów obronnych odbyła się na terenie Akademii Wojsk Lądowych im. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu. Zawodnicy mieli do wykonania kilka zadań, m.in. rzut granatem do celu, strzelanie z karabinka pneumatycznego, pokonanie w biegu patrolowym odległości 3 km, wykonanie zadań  logistycznych i medycznych w  ramach zaprezentowania umiejętności udzielania pierwszej  pomocy przedmedycznej. 

  

- Dodatkowym utrudnieniem był regulaminowy zakaz korzystania przez zawodników z urządzeń GPS i telefonów komórkowych, które zapewne bardzo ułatwiałyby zadania. Ponadto opiekunowie drużyn nie mogli też podpowiadać swoim podopiecznym, bo to groziło dyskwalifikację drużyny. Jednak nie o to w tych zawodach chodziło. Organizatorom zależało na tym, aby młodzież potrafiła samodzielnie odnaleźć się w sytuacjach, w których mogą sprawdzić swoją sprawność fizyczną, orientację w terenie i posiadaną wiedzę z zakresu sportów obronnych - wyjaśnia Paweł Liskowski, wychowawca młodzieży z Centrum. 

 

Czteroosobowa drużyna Z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie reprezentowana przez Kevina Wiktorowskiego, Aleksandra Zawisła, Kacpra Mikołajczaka  i Krzysztofa Czarneckiego świetnie poradziła sobie z zadaniami wyznaczonymi  przez organizatorów i na  podium zajęła trzecie miejsce. 

  
 
- Jesteśmy bardzo dumni z sukcesów naszej pleszewskiej drużyny i gratulujemy tak świetnego rezultatu. Wynik zawodów pokazuje, że młodzież  z Centrum lubi uprawiać sport i dobrze sobie radzi w trudnych sytuacjach, w których wymagana jest odporność psychiczna i fizyczna. Ponadto chłopcy pokazali, że potrafią pracować w zespole i są zdyscyplinowani - dodaje Krystian Piasecki, dyrektor Centrum.  
 
  
Laureaci otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe. A organizatorami Spartakiady były Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP we Wrocławiu, Akademia Wojsk Lądowych oraz ZR LOK we Wrocławiu. 

Polub nas na Facebooku


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet