iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
16
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Szymanowice

Czym śmierdziało na cmentarzu?

2019-03-26 14:03:00

W miniony piątek otrzymaliśmy informację o nieprzyjemnym zapachu unoszącym się na cmentarzu w Szymanowicach. Jedna z hipotez naszego Czytelnika głosiła, iż może się on wydobywać z rozkopanego grobu...

W miniony piątek otrzymaliśmy informację od zaniepokojonego Czytelnika o nieprzyjemnym zapachu, który miał się wydobywać z cmentarza w Szymanowicach. Według jego relacji, to nie pierwsza tego typu sytuacja.

- Proszę zainteresować się sprawą ogromnego smrodu, który wydobywa się z cmentarza w Tomicach gmina Gizałki. Cmentarz należy do parafii Szymanowice. Próbowałem wejść na cmentarz. Nie udało mi się. Po wejściu za ogrodzenie jest tak ogromny, niemożliwy do wytrzymania smród od rozkopanego grobu, że czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem, ja wymiotowałem osobiście dwa razy, uciekając z stamtąd na bezdechu - informuje Czytelnik.

 

Udaliśmy się tam w minioną sobotę, jednak zapach, o którym była mowa, nie występował. Napotkana osoba potwierdziła jednak, że kilkakrotnie zdarzały się przypadki występowania smrodu. A w piątek w tej sprawie miała  na cmentarzu interweniować straż pożarna. Otrzymaliśmy także informację, iż temat trafił do sanepidu. Tymczasem w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pleszewie nie otrzymaliśmy jej potwierdzenia. Jednym słowem nie było zgłoszenia w tej sprawie.

Wyjaśnienie otrzymaliśmy natomiast od strażaków. - Dostaliśmy powiadomienie z WCPR-u w Poznaniu o tym, że unosi się dziwny zapach. Pojechaliśmy to sprawdzić. Na polu ktoś rozrzucił nawóz - informuje dyżurny KP PSP w Pleszewie.

 

 FotorelacjaPolub nas na Facebooku

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet