iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowejReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Sobota
20
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Oświata

Dalej będą pomagać bezdomnym zwierzętom

2019-01-21 10:01:00

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie podpisało porozumienie o współpracy z Zakładem Gospodarki Komunalnej w Czerminie, który opiekuje się również bezdomnymi zwierzętami. Tak naprawdę porozumienie było tylko formalnością, bowiem młodzież od dawna regularnie z własnej inicjatywy odwiedzała przytulisko i opiekowała się czworonogami.

Nad młodzieżą podczas wizyt w przytulisku będzie czuwała Joanna Gottowt- pracownica CKiW i zarazem wolontariuszka Przechowalni dla zwierząt w Czerminie. 
 
  
- Podpisaliśmy porozumienie, bo chcieliśmy sformalizować działania naszej młodzieży, która już wcześniej opiekowała się zwierzętami w ramach  działającego w placówce kółka Help Animals. Należą do niego uczniowie, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny. Sami organizowali kwesty i zbierali pieniądze na karmę, sami proponowali wyprowadzanie zwierząt na spacery i z własnej inicjatywy sprzątali kojce - wyjaśnia Krystian Piasecki, dyrektor Centrum. 
  

Młodzież w czermińskim przytulisku pojawia się regularnie. Wyjątkiem są jednak wakacje, podczas których uczniowie opuszczają Centrum. 

  
- Porozumienie zakłada też zaangażowanie w sprawy adopcji zwierząt i ich karmienie. Ponadto kontakt z czworonogami ma też dla młodzieży wymiar terapeutyczny. Uczą się empatii i opieki nad stworzeniami, które bez człowieka są bezradne - dodaje Żaneta Pawlak, kierownik internatu. 
 
 
Wolontariusze z Centrum będą odwiedzali czermińskie przytulisko co najmniej raz w tygodniu. 
 

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet