iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
19
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30Tenis stołowy

Damian ograł przeciwników

2019-05-27 12:32:01

21 maja w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbył się Turniej o Puchar Kierownika Internatu w tenisie stołowym. W szranki stanęło kilkunastu podopiecznych placówki, którzy walczyli o zwycięstwo i tytuł najlepszego tenisisty CKiW.

Podczas całego turnieju emocji  nie brakowało, bowiem tenis stołowy jest dyscypliną wymagającą nie tylko inteligencji, przebiegłości i przewidywania ruchów przeciwnika, ale przede wszystkim szybkości i sprawności fizycznej. Dlatego też każdy z zawodników miał szansę pokazać się z jak najlepszej strony. 
 
 
Rozegrano kilkadziesiąt pojedynków w systemie  „każdy z każdym”, a  rywalizowano do dwóch  wygranych setów. Po emocjonujących starciach przy stole - na czołówkę  wysunęło  się trzech zawodników, którzy z łatwością ogrywali swoich rywali. W czasie turnieju każdy z uczestników pokazał swój indywidualny styl gry. Nie zabrakło oczywiście wielu efektownych akcji i ciekawych i nieszablonowych zagrań - wyjaśnia Dawid Matyniak, wychowawca młodzieży i sędzia zawodów. 
 
 
Po bardzo wyrównanych i zaciętych  pojedynkach  w tenisowym turnieju  zwycięzcą został Damian Dobrowolski, drugie miejsce zajął Maciej Kosanecki, a na trzecim  stopniu podium stanął Kevin Wiktorowski.
 
 
Nasza młodzież bardzo lubi sportową rywalizację, dlatego też często organizujemy dla niej różnego rodzaju zawody. W czerwcu z kolei odbędą się  ogólnopolskie zmagania lekkoatletyczne dla młodzieży z OHP z całego kraju, szykuje się więc bardzo duże wydarzenie - dodaje Krystian Piasecki, dyrektor Centrum. 
 
 
W Ogólnopolskich Zawodach Sportowych Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy weźmie udział 140 uczestników. Odbędą się one w Pleszewie w dniach od 11 do 13 czerwca. 
 
 


FotorelacjaPolub nas na Facebooku


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet