iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
16
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Dziewiń Duży

Doprowadził do zderzenia, uciekł i ukrył się w lesie

2019-03-26 09:13:03

Zdjęcie: OSP KSRG Gizałki/Facebook
W sobotę ok. godz. 21.30 w miejscowości Dziewiń Duży doszło do zderzenia dwóch volkswagenów. Kierowca passata miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia i ukrył się w lesie.

2,6 promila alkoholu w organizmie miał 52-letni kierowca volkswagena passata. Mężczyzna spowodował kolizję drogową, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat dwóch.

 

O godz. 21.25 w miejscowości Dziewiń Duży doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Kierujący samochodem marki Volkswagen Passat, zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z volkswagenem golfem.

 

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia ustalili, że pokrzywdzonym jest 32-letni mieszkaniec gminy Czermin, który kierował samochodem marki Volkswagen Golf. 32-latek podróżował z 3-letnim dzieckiem. Na miejscu zastali też drugi samochód, który uczestniczył w zdarzeniu - Volkswagen Passat. 

 

Jak się okazało, kierowca passata uciekł z miejsca zdarzenia do pobliskiego lasu. Policjanci podjęli czynności, które doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawcy kolizji. Mężczyzna ukrył się w odległości ok. 400 metrów od miejsca zdarzenia. Okazał się nim 52-letni mieszkaniec gminy Grodziec.  

 

Na szczęście, żaden z uczestników zdarzenia, nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. 52-latka doprowadzono do komendy, gdzie został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie wykazało 2,6 promila. Policjanci zatrzymali nieodpowiedzialnemu kierowcy prawo jazdy.

 

52-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie zdarzenia drogowego i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Za te czyny grozi mu kara pozbawienia wolności do lat dwóch. 

 

W działaniach na miejscu zdarzenia brały udział zastępy z PSP Pleszew, OSP Gizałki i OSP Białobłoty, policja oraz ZRM.
Źródło: KPP Pleszew


Polub nas na Facebooku

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet