iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
19
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30Straż pożarna

Dziecko ranne w wypadku

2019-05-20 11:05:00

Zdjęcie: KP PSP Pleszew/asp. Mariusz Glapa
W piątek ok. godz. 12.30 na skrzyżowaniu ul. Podgórnej i Krótkiej w Pleszewie doszło do zderzenia osobówek. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

Trzy osoby, w tym małe dziecko, wzięły udział w wypadku, do którego doszło 17 maja w Pleszewie. Około godziny 12:30, na skrzyżowaniu, zderzyły się dwa samochody osobowe. Uderzenie było tak silne, że jedno z aut wjechało na chodnik.

 

Na pomoc poszkodowanym natychmiast wyruszyli strażacy z pleszewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz zespół ratownictwa medycznego i policja. Pierwsi na miejscu wypadku zjawili się strażacy, którzy zabezpieczyli teren działań i rozbite auta. Jednocześnie rozpoczęto udzielanie pierwszej pomocy uczestnikom wypadku, z których najciężej poszkodowaną okazała się siedmioletnia dziewczynka. Strażacy opatrzyli jej ranę głowy i podarowali pluszowego misia, aby ją uspokoić. Następnie poszkodowanych przekazano przybyłym na miejsce ratownikom medycznym, którzy zdecydowali o przewiezieniu dziewczynki i jej starszej siostry do pleszewskiego szpitala.

 

O godz. 12.30 w Pleszewie na ul. Podgórnej doszło do zdarzenia drogowego. 30-letni mieszkaniec Kalisza, kierując samochodem marki Skoda Octavia, skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej fordem. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów. Niegroźnych obrażeń ciała doznała 7-letnia pasażerka forda. Kierowca skody został ukarany mandatem karnym - informuje policja.

 Fotorelacja

Źródło: KP PSP Pleszew/KPP Pleszew


Polub nas na Facebooku


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet