iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Poniedziałek
17
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30Oświata

Ferie w CKiW OHP w Pleszewie

2019-01-10 09:44:15

Zdjęcie: Agata Niedzielska
Od poniedziałku 14 stycznia podopieczni pleszewskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie opuszczą placówkę na najbliższe dwa tygodnie.

Wszystko to za sprawą ferii zimowych, które w tym roku w Wielkopolsce wypadają wyjątkowo wcześnie. Część młodzieży spędzi je w domu, część wyjedzie m. in. na obozy sportowe. Nie oznacza to jednak, że ośrodek przez ten czas  będzie stał pusty. Będą tam bowiem trwały ferie dla innych mieszkańców regionu. 
 
 
Jak co roku, tak i w tym Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie udostępni swoją bazę uczestnikom obozów sportowych i tanecznych. Również mieszkańcy Pleszewa po wcześniejszych ustaleniach będą mogli korzystać z sali sportowej, która jest przystosowana do różnych dyscyplin.   

 

 Zimowe wakacje to dla nas również okres wytężonej pracy. Mamy już przygotowaną bazę noclegową w postaci miejsc w hotelu i internacie. Do dyspozycji naszych gości będzie też sala sportowa, co jest nie bez znaczenia w przypadku młodzieżowych obozów   piłkarskich czy koszykarskich, które odwiedzą nas podczas ferii. Myślę, że w tym roku z warsztatami   przyjadą do nas zespoły taneczne, które chętnie do nas wracają. Nasi goście przyjeżdżają do nas nie tylko z   terenu Wielkopolski, ale tak naprawdę z całego kraju - wyjaśnia Krystian Piasecki, dyrektor Centrum. 

 
 
Centrum przyciąga młodych sportowców nie tylko dzięki temu, że w kampusie jest zlokalizowany nocleg i baza sportowa. Sporym atutem jest też bliskość stadionu sportowego i parku wodnego, w którym uczestnicy obozów sportowych spędzają czas wolny. 
 
 

Polub nas na Facebooku


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet