iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Sobota
20
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Oświata

Gratulacje od burmistrza

2019-06-19 12:38:55

Corocznie w sposób szczególny władze Miasta i Gminy Pleszew żegnają najzdolniejszych absolwentów szkół prowadzonych przez samorząd. W tym roku listy gratulacyjne odebrał ostatni rocznik gimnazjum i pierwszy klas ósmych.

Uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych Burmistrza MiG Pleszew odbyła się 17 czerwca w auli Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie. Po raz pierwszy odbierali je uczniowie klas ósmych – to pierwszy rocznik kończący ośmioklasową szkołę podstawową. W roku szkolnym 2018/2019 edukację w tych klasach rozpoczęło 289 uczniów. Listy gratulacyjne za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymało 87 z nich.

 

Po raz ostatni natomiast Burmistrz Arkadiusz Ptak gratulował uczniom klas trzecich gimnazjów. To ostatni rocznik kończący naukę w tym systemie. W mijającym roku szkolnym w klasach trzecich pleszewskich gimnazjów było 230 uczniów, a 77 z nich otrzymało gratulacje za osiągnięcia szkolne.

 

Żeby zdobyć to wyróżnienie absolwenci musieli wykazać się wspaniałymi wynikami w nauce  i osiągnąć średnią ocen na poziomie co najmniej 4,8 oraz bardzo dobrą ocenę z zachowania.         

 

Uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych uświetnił program artystyczny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie pod opieką Przemysława Paterki.   

 

 FotorelacjaPolub nas na Facebooku

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet