iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
17
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Pleszew

Hanna Banaszak z koncertem na Dzień Kobiet

2019-03-13 09:07:11

Zdjęcie: Z. Musielak-Rybak
Już po raz dziewiąty Burmistrz Miasta i Gminy Pleszew zaprosił pleszewianki i nie tylko na koncert z okazji Dnia Kobiet.

Gwiazdą tegorocznego święta była Hanna Banaszak, której towarzyszyli wybitni muzycy: Jacek Szwaj – instrumenty klawiszowe, Zbigniew Wrombel – kontrabas, Krzysztof Przybyłowicz – perkusja oraz Andrzej Mazurek - instrumenty perkusyjne. 
 
 
Koncertu w klimatach jazzu oraz samby wysłuchało w Hali Sportowo-Widowiskowej ponad 500 osób. Tradycją jest, że spotkanie odbywa się przy kawie, słodkościach i lampce szampana. Każdej z pań burmistrz Miasta i Gminy Pleszew Arkadiusz Ptak wręczył tulipana.
 
 
- Była to inna Hanna Banaszak, którą znamy z początków jej kariery. Jak sama przyznała, nie wykonuje podczas koncertów swoich starych utworów, bo chce się rozwijać i sięgać po nowe inspiracje. To był koncert na najwyższym poziomie artystycznym  – mówi Anna Bogacz, rzecznik prasowy Urzędu Miasta i Gminy w Pleszewie.
 
 
Przed występem gwiazdy tradycyjnie zaprezentowali się soliści Domu Kultury w Pleszewie: Dominika Wojciechowska, Angelika Śpitalniak, Zuzanna Klötzel, Anna Kulza, Natalia Kubiak oraz Igor Borowski. Uczestnicy koncertu przenieśli się do przeszłości słuchając w wykonaniu młodych ludzi utworów artystów, którzy do tej pory wystąpili podczas Dni Kobiet w Pleszewie: Krystyny Giżowskiej, Izabeli Trojanowskiej, Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej, zespołu VOX i Eleni.   
 
 
Po koncercie odbyło się kuluarowe spotkanie z Hanną Banaszak, która rozmawiała z pleszewianami przede wszystkim o muzyce, swojej karierze, a także o obecnej kondycji muzycznego rynku. Nie zabrakło wspólnych zdjęć z artystką i autografów. 
 


FotorelacjaPolub nas na Facebooku

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet