iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama zakładki na temat rynku pracy i możliwości zamieszczenia ogłoszenia

Partner gazety internetowej iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.plInformacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja o możliwości zareklamowania się w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Poniedziałek
16
lipiec
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Piłka nożna

Jubileusz Stali Pleszew

2017-09-12 09:43:45

Boisko treningowe przy pleszewskim Stadionie Miejskim zostało uroczyście oddane do użytku. Okazją ku temu był Jubileusz 90-lecia Klubu Sportowego Stal Pleszew. Tego dnia królowała piłka nożna.

Obchody zacnego jubileuszu pleszewskiej Stali i otwarcie boiska odbyło się w piątkowe popołudnie 9 września. Najpierw na nowym obiekcie sportowym odbyły się pokazowe treningi najmłodszych piłkarzy w ramach Akademii Piłkarskiej Reissa oraz Stali Pleszew. W przerwie oficjalnie oddano boisko do użytku. Wstęgę przecinali: Burmistrz Miasta i Gminy Pleszew Marian Adamek, Prezes Spółki Sport Pleszew Bartosz Oleksy oraz Prezes Stali Pleszew Tomasz Zawada. 
Władze Klubu Stal Pleszew wręczyły także specjalne podziękowania wszystkim, którzy mieli ogromny wpływa na działalność pleszewskiego klubu piłki nożnej. Nie zabrakło wśród nich byłych trenerów, prezesów, sponsorów, a nawet najstarszego piłkarza.
 
 
 – Jak przejmowałem klub sześć lat temu to mieliśmy ok. 80 zawodników, dziś jest ich 180, a więc dwa razy więcej zawodników i drużyn. Cały czas staramy się rozwijać nasz klub. Stawiamy na młodzież i na wychowanków. Po to szkolimy młodych, by móc wybrać piłkarzy do kadry seniorskiej. Chcielibyśmy awansować do wyższej klasy rozgrywkowej. Stal gra obecnie w klasie okręgowej – mówi Tomasz Zawada, prezes Klubu Stal Pleszew. 
 
 
Najwięcej emocji wzbudził jednak pierwszy mecz na nowym boisku.  Na sztucznej murawie w szranki stanęli reprezentanci Miasta i Gminy Pleszew oraz byli zawodnicy KS Stal Pleszew. W drużynie tych pierwszych znaleźli się nie tylko urzędnicy, ale i radni miejscy, pracownicy spółki Sport Pleszew oraz nauczyciele wychowania fizycznego.  – Do tego meczu przygotowywaliśmy się bardzo długo. Nie mamy słabych stron. Chcemy pokazać wszystkim, że my urzędnicy również umiemy poruszać się po boisku – komentował tuż przed meczem kapitan drużyny Miasta i Gminy Pleszew Zbigniew Duszczak, który na co dzień piastuje stanowisko kierownika Biura Strefy Płatnego Parkowania. I pokazali, bo mecz zakończył się wygraną dla urzędników. W regulaminowym czasie rywalizacja zakończyła się remisem 2:2. O wygranej zdecydowały karne. 
 
 
To jednak nie jedyny mecz rozegrany na nowym boisku. Późnym wieczorem odbył się turniej drużyn amatorskich, w których triumfowała drużyna Amatorzy Pleszew. Na drugim miejscu uplasował się Tilgner Pleszew, a trzecia była Myjnia pod Brzozą. 
 
 
Nowe boczne boisko treningowe będzie teraz służyć nie tylko piłkarzom Stali, ale i wszystkim mieszkańcom. Jego budowa ruszyła pod koniec maja, a całość kosztowała blisko 2,5 mln zł. Część środków – 990 tys. zł - pochodzi z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Reszta to wydatek spółki Sport Pleszew.
 
 
- Przede wszystkim inwestujemy w to, by młodzi ludzie mieli gdzie aktywnie spędzać czas. W ciągu ostatnich pięciu lat zainwestowaliśmy w sport i rekreację ponad 35 mln zł. Należy tu wymienić aquapark, halę sportowo-widowiskową, modernizację bieżni stadionu lekkoatletycznego i teraz to boisko – mówił podczas uroczystości Marian Adamek, Burmistrz Miasta i Gminy Pleszew. 
 


Fotorelacja


Zapytaj prawnika


Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze budowlanym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet