iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Sobota
20
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Wydarzenia

Kolorowe szaleństwo w Pleszewie

2019-07-08 14:07:00

Po raz pierwszy w Pleszewie odbył się Festiwal Kolorów. Pleszewian ogarnęło kolorowe szaleństwo poprzedzone Festiwalem Baniek Mydlanych.

To był bardzo kolorowy i uśmiechnięty początek weekendu w Pleszewie. W piątek 5 lipca odbyły się w Pleszewie dwie imprezy, które wywołały najbardziej szczere uśmiechy na twarzach zarówno najmłodszych, jak i bardzo dorosłych pleszewian.

 

Na Stadionie Miejskim najpierw odbył się Festiwal Baniek Mydlanych, który szczególnie cieszył się zainteresowaniem maluchów. Dzieci nie tylko mogły stworzyć najpiękniejsze i największe bańki, ale i poskakać na dmuchańcach czy trampolinach.

 

Największe emocje wzbudził jednak Kolor Fest Pleszew, który odbył się w naszym mieście po raz pierwszy. Kolorowy pył unosił się nad stadionem kilka godzin. Bawiły się dzieci, młodzież, a nawet dorośli. Nie było osoby, która nie miałaby szczerego uśmiechu na twarzy. – Do późnych godzin wieczornych w Pleszewie widać było efekty tego wesołego wydarzenia. Ulice miasta przemierzali kolorowi uczestnicy Festiwalu Kolorów, powodując tym samym uśmiechy na twarzach przechodniów. I o to chodziło! – mówi Anna Bogacz, rzecznik prasowy Urzędu Miasta i Gminy w Pleszewie.FotorelacjaPolub nas na Facebooku

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet