iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Poniedziałek
17
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30Oświata

Kto ma najładniejszy i najbardziej zadbany pokój?

2019-04-08 09:17:27

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie trwa konkurs na najładniejszy i najbardziej zadbany pokój w internacie. Na tę okoliczność został stworzony specjalny regulamin, który jasno określa zasady udziału, kryteria i punktację. Aby wszyscy mieszkańcy bursy mieli równe szanse na wykazanie się - konkurs zakończy się dopiero 31 maja.

Regulamin konkursu zakłada m.in. sprawdzanie pokoi dwa razy w tygodniu  bez wcześniejszego uprzedzenia. Niespodziewane wizyty sześcioosobowej komisji konkursowej mają zatem zmotywować młodzież do ciągłego dbania o pomieszczenia, w których przebywają na co dzień.
 
 
Takie konkursy w naszej placówce to nie nowość. Poprzednie pokazały, że w młodzieży rodzi się duch rywalizacji, bo każdy chce być najlepszy. Dbają więc o swoje pokoje, o meble i  pilnują porządku w szafach. Nam zależy na tym, aby zakorzenić w nich dbałość o swoje otoczenie i myślę, że robimy to z powodzeniem. A świadczą o tym też różnego rodzaju akcje związane z dbaniem o środowisko, w których nasi uczniowie bardzo chętnie biorą udział - uważa Krystian Piasecki, dyrektor Centrum. 
 
 
Estetyka i porządek internatowych pokoi będą punktowane. Najwyższa nota, jaką  można zdobyć to 9 punktów, najniższa - 0. Punktacja jest podawana do wiadomości mieszkańców na bieżąco, tak więc każdy ma szansę na poprawę. Wyniki konkursu będą znane w czerwcu, wówczas to laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody. 
 

Polub nas na Facebooku


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet