iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
17
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Oświata

Kto okazał się najlepszym strategiem?

2019-04-16 13:23:02

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbył się Turniej Gier Strategicznych Online o tytuł najlepszego gracza wśród podopiecznych placówki. Ideą konkursu była nie tylko integracja młodzieży, ale i też ćwiczenie logicznego i strategicznego myślenia oraz refleksu.

Turniej rozgrywany był na świetlicy środowiskowej na terenie Centrum Kształcenia. Nad jego przebiegiem pieczę sprawowali sędziowie: główny Damian Kurek – który na co dzień jest wychowankiem Centrum oraz Filip Kula ( wychowawca), który oprócz nadzoru nad zawodnikami na bieżąco wyświetlał wyniki zmagań na tablicy elektronicznej. 

 

- Do turnieju zgłosiło się 16 wychowanków Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie. Zgodnie z zasadami wylosowano pary zawodników, które stanęły w szranki. Rozgrywki odbywały się w systemie pucharowym  jeden  na jeden, a zwycięzca  przechodził do następnego etapu - wyjaśnia Filip Kula, opiekun młodzieży. 
 
 
W wirtualnych zmaganiach najlepszy okazał się Jakub Grzesiak, który zajął pierwsze miejsce. Na drugiej pozycji uplasował się Przemysław Grzesiak, a trzecie miejsce należało do Dawida Kotarby. 
 
 
Nie zabrakło oczywiście ducha rywalizacji, bo każdy z zawodników chciał wypaść jak najlepiej. Jednak na uwagę   zasługuje postawa fair play uczestników, którzy po zakończonej rozgrywce wspólnie podziękowali sobie za respektowanie wszystkich zasad - dodaje Żaneta Pawlak, kierownik internatu.   
 

 

 

   

 

 

 


FotorelacjaPolub nas na Facebooku

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet