iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama zakładki na temat rynku pracy i możliwości zamieszczenia ogłoszenia

Partner gazety internetowej iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.plInformacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja o możliwości zareklamowania się w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Wydarzenia

Lech Poznań z okazji Dnia Dziecka

2018-05-30 11:51:41

Rolkowisko RollRunners, bungee jump, waterball, mega piłkarzyki czy piłkarski dart, to tylko część atrakcji, jakie Lech Poznań przygotował dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka, a także finału IX edycji Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018.

W sobotę, 2 czerwca przy INEA Stadionie odbędzie się piknik sportowy, a na wszystkie dzieci i ich rodziców czekać będzie mnóstwo zabawy i pozytywnej energii.

 

Przede wszystkim dobra zabawa

Przy Bułgarskiej od kilku lat organizowane są rozmaite wydarzenia, mające na celu zachęcenie najmłodszych do codziennej dawki ruchu. Tym razem, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Lech Poznań ponownie przygotował wiele atrakcji. Bungee jump, waterball czy mega piłkarzyki to tylko jedne z wielu rozrywek, które czekają przy INEA Stadionie w sobotnie południe. Nowością będzie możliwość spróbowania swoich sił na… rolkach. W weekend 2-3 czerwca, w miejscu poznańskiej Ligawy, uruchomione zostanie Rolkowisko RollRunners. W pierwsze dwa dni otwarcia jazda będzie bezpłatna.

- Zależało nam na tym, żeby dosłownie każdy znalazł w naszej propozycji znalazł coś dla siebie - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik Działu Promocji i Reklamy Lecha Poznań. - Dlatego w programie pikniku sportowego znalazły się atrakcje dla dzieci w różnym wieku, lubiących różne formy aktywności ruchowej. Pomyśleliśmy również o tych nieco starszych, którzy mogą skorzystać z powstającego właśnie rolkowiska. Poza jazdą na rolkach, dla tych szukających mocniejszych wrażeń przygotowany został skatepark i tory slalomowe - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań.

Oprócz wymienionych atrakcji na najmłodszych czekać będzie ścianka wspinaczkowa oraz zjeżdżalnia. Ponadto na terenie imprezy ustawiona będzie "Budka Foto", w której będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, a także pomalować twarze. Dobra zabawa i solidna dawka endorfin gwarantowana!

 

Finał sportowej rywalizacji

Poza licznymi atrakcjami dla najmłodszych i tych nieco starszych, przy Bułgarskiej odbędzie się finał Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018. Najlepsze zespoły dzieci do 13. roku życia z całego województwa zmierzą się w rywalizacji w trzech dyscyplinach: piłce nożnej, koszykówce oraz siatkówce. Projekt finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego, a partnerem turnieju został właśnie Lech Poznań.

Wszystkie nasze inicjatywy, które są skierowane do dzieci, przygotowujemy z myślą o popularyzowaniu aktywnego spędzania czasu. W trosce właśnie o aktywność i rozwój sportowy najmłodszych, zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z samorządem i udostępnić teren przy Bułgarskiej dla młodych zawodników. Wiemy, że dla uczestników finału to duże przeżycie zobaczyć INEA Stadion od środka - wyjaśnia Wojciech Terpiłowski.

 

Zapytaj prawnika


Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze budowlanym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet