iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła

Patronat Medialny - Targi Export Expo

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
22
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Oświata

Na szkoleniu w Rydze

2018-11-26 13:29:21

Pięcioosobowa kadra opiekunów i nauczycieli młodzieży z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewa odbyła pięciodniowe szkolenie w  Rydze, na których uczyła się  korzystania z narzędzi Web 2.0 (mapa konceptów i narzędzia do rysowania, animacja i video). A wszystko po to, aby  nauczyciele łatwiej mogli zachęcać uczniów  do nauki zmieniając  przebieg zajęć na przyjemniejszy.

Pod tajemniczą nazwą "Web 2.0" kryje się sieć drugiej generacji, która pozwala użytkownikom Internetu nie tylko na korzystanie z zawartości stron www, ale daje im też możliwość tworzenia własnych treści. Kadra uczestnicząca w szkoleniu uczyła się korzystać z praktycznych i pomocniczych narzędzi do przygotowywania animacji, Word Clouds, ankiety online, prezentacji interaktywnych, przechowywania w trybie online i udostępniania plików.

 

W wyniku tych działań  nauczyciele mogą integrować narzędzia Web 2.0 w swoim środowisku szkolnym dodając je do swojego programu nauczania. A  praca grupowa w środowisku edukacyjnym przyczynia się m.in. do rozwoju umiejętności takich jak efektywne uczenie się, myślenie na wysokim poziomie czy  odpowiedzialność. Dzięki temu  więcej materiałów może zostać zaprezentowanych uczniom w ciekawszej formie. Ci z kolei chętniej się uczą i są aktywniejsi na  zajęciach - podkreśla Krystian Piasecki, dyrektor CKiW OHP w Pleszewie.

 

Szkolenia odbywały się ramach projektu "Integracja technologii informacyjnej z edukacją".Partnerami projektu są Rigas Raina 8.Vakara  Vidusskola   z Łotwy, Seminário Diocesano de Leiria - Colégio de S. Miguel z Portugalii, Stowarzyszenia Edukacja - Młodzież w Pleszewie z  Polski,  Antalya Kepez Mahmut Celalettin Okten Anadolu Imam Hatip Lisesi z Turcji.

 

Kolejny etap szkolenia odbędzie się w Polsce i  będzie to szkolenie z zakresu integracji kodowania z systemem edukacji. Kodowanie oznacza używanie języka elektronicznego do tworzenia oprogramowania, aplikacji i stron internetowych na komputerze.

 


Ogłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra Kalety


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet