iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Najświeższe informacje z pleszewskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Pleszewie.

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Piątek
22
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Wydarzenia

Nocne atrakcje w Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

2018-05-15 09:55:35

Już w najbliższą sobotę Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy otworzy swe podwoje dla zwiedzających. I to zupełnie za darmo!

Dobrzyckie muzeum włączyło się w akcję Noc Muzeów 2018. Od godziny 18:00 aż do północy, będzie można za darmo skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy.* Salonik fotograficzny  – zrób sobie zdjęcie w szatach właściciela pałacu i wyślij je jako pocztówkę do bliskiej osoby! Za darmo!Mini studio fotograficzne znajdujące się w pałacu, ma za zadanie dać możliwość poczucia się przez chwilę odwiedzającym, jak prawdziwy właściciel dobrzyckiego majątku! Przystrojeni w elementy garderoby z epoki stanisławowskiej uczestnicy zabawy będą mogli zapozować przy specjalnie zorganizowanej scenografii do wspólnego portretu rodzinnego. Wykonujący zdjęcie fotograf wygeneruje z niego pocztówkę, którą będzie można zabrać ze sobą na pamiątkę, lub (do czego szczególnie zachęcamy) zaadresować do bliskiej osoby i umieścić ją w specjalnie przygotowanej skrzyni pocztowej. Muzeum z ogromną przyjemnością wyśle przygotowane kartki do wszystkich adresatów.* Seans filmowy „Dobrzyca dawniej i dziś” – zobacz jak zmieniał się pałac i park na przestrzeni lat! Tylko u nas - archiwalne nagrania Dobrzycy!Jak wyglądał pałac przez remontem? Czy w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych Dobrzycki rynek tętnił życiem? Jakie wystawy, imprezy organizowało Muzeum na początku swojej działalności? Odpowiedzi na te pytania będzie można znaleźć w przegotowanym przez nas filmie. Seanse odbywać się będę w Sali balowej przez całą noc muzeów.* Wystawa planszowa „Majątki ziemskie dawnych właścicieli Dobrzycy” – Poznaj historię i tajemnicę majątków należących do Turnów, Gorzeńskich i Czarneckich!
 


Wystawa to próba ukazania własności dawnych właścicieli Dobrzycy, począwszy od Dobrzyckich, przez gen. Augustyna Gorzeńskiego, rodzinę Turnów, Kottwitzów i Bandelowów po ród Czarneckich. Ciekawym aspektem jest zmiana granic majątku w różnych okresach historycznych, ukazana na tle najważniejszych wydarzeń w dziejach lokalnych.
 


* Wystawa czasowa "Twórczość artystyczna ziemian. Malarstwo i grafika" – Pozwól się zabrać na spacer po świecie sztuki ziemiańskiej przez jednego z twórców wystawy!Przez całą noc w piwnicach pałacu będzie na Państwa czekać kawiarnia „Pod platanem”, serwująca wino z pałacowych piwnic ?
 


Wstęp wolny!

 


Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet