iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
17
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Gizałki

Nowe place zabaw i siłownie zewnętrzne

2019-03-18 13:59:01

Kolejne place zabaw oraz siłownie zewnętrzne pojawiły się na terenie Gminy Gizałki.

Wraz z nadejściem wiosny, na terenie Gminy Gizałki można będzie korzystać z dwóch nowo wykonanych placów zabaw dla dzieci w miejscowości Ruda Wieczyńska oraz Kolonia Ostrowska. Do dziesięciu sołectw, w których już istniały place zabaw dołączyły dwa następne, dając łączną ilość dwunastu na terenie całej gminy.

 

Na nowo powstałych placach dzieci mogą korzystać z karuzeli, huśtawek, bujaków czy zestawów zabawowo-sprawnościowych. Ponadto, obiekty te zostały wyposażone w ławki i kosze na śmieci, a w celach bezpieczeństwa całość została ogrodzona. Dbając o rozwój fizyczny dzieci, samorząd nie zapomina również o rekreacji skierowanej do młodzieży, dorosłych oraz osób starszych. Wraz z nowymi placami zabaw powstało pięć nowych siłowni zewnętrznych zlokalizowanych w następujących miejscowościach: Ruda Wieczyńska, Kolonia Ostrowska, Wronów, Szymanowice oraz Obory.

 

Obecnie na terenie Gminy Gizałki istnieje już dwanaście takich siłowni. Całkowity koszt wykonania nowych placów zabaw oraz siłowni zewnętrznych wyniósł 192 905,71 zł, z czego 152 696,70 zł zostało pozyskane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, z wyłączeniem kosztu siłowni zewnętrznej w miejscowości Obory, który został pokryty ze środków funduszu sołeckiego w wysokości 15 000,00 zł.FotorelacjaPolub nas na Facebooku

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet