iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Najświeższe informacje z pleszewskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Pleszewie.

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
21
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Reklama internetowa - Zamów reklamę!
CKiW OHP

Odznaczenia od prezydenta

2018-12-03 10:09:57

Troje pracowników z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie otrzymało z rąk Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej odznaczenia państwowe za długoletnią służbę, które przyznał Prezydent RP Andrzej Duda. W uroczystości oprócz wyróżnionych osób z podległych jednostek OHP w kraju - udział wzięli m.in. Komendant Główny OHP, Zastępca Komendanta Głównego OHP Piotr Modzelewski, Doradca Komendanta Głównego OHP Krzysztof Sikora oraz Dyrektor Biura Edukacji KG OHP Sławomir Męcina.

Złote, Srebrne i Brązowe Krzyże Zasługi (przyznawane od 1923 roku) jak i Złote, Srebrne i Brązowe Medale za Długoletnią Służbę ustanowione w 1938 roku - są przyznawane osobom, które szczególnie zasłużyły się swoją działalnością na rzecz lokalnych społeczności i działalności filantropijnej. Nie bez znaczenia była też ich działalność zawodowa, w której doceniono przede wszystkim rzetelność wykonywania swoich obowiązków.

I tak wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie. Medal Złoty za Długoletnią Służbę otrzymał Ryszard Filipiak, Medal Srebrny za Długoletnią Służbę przyznano Elżbiecie Biadale, z kolei Eryk Kowcuń został uhonorowany  Brązowym Krzyżem Zasługi.

 

Medal za Długoletnią Służbę oraz Krzyż Zasługi są bardzo dużym wyróżnieniem dla każdej osoby pracującej  w instytucji publicznej lub służbie państwowej. W tym roku odznaczenia przyznawane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę trafiły do naszych trojga pracowników. Są to osoby, które są związane z Centrum od wielu lat. Pracują nie tylko z młodzieżą, ale robią też wiele na ich rzecz. I to zostało docenione. Przypominam również, że nasza placówka oprócz edukacji zajmuje się wychowywaniem  młodzieży i poniekąd dla naszych uczniów jesteśmy ich drugim domem - wyjaśnia Krystian Piasecki, dyrektor CKiW. 

 

Wręczenie odznaczeń było jednym z elementów rocznicowych obchodów związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości  oraz 188. rocznicy wybuchu Powstania Listopadowego.

 

 


Patronat Medialny - Targi Export Expo


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet