iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
19
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30Z policji

Pleszewscy policjanci wzięli udział w biegach w Wyszynie i Rzgowie

2018-09-05 13:18:23

Zdjęcie: KPP Pleszew
W sierpniu br. w Wyszynie odbył się III Ekstremalny Bieg Służb Mundurowych Husar Race i Bieg Służb Mundurowych w Rzgowie. W obu biegach pleszewska policja miała swoją reprezentację: insp. Romana Pisarskiego - Komendanta Powiatowego Policji w Pleszewie, kom. Bartosza Nowickiego i st.sierż. Magdalenę Lewandowską.

Bieg w Wyszynie przeznaczony jest przede wszystkim dla członków służb mundurowych - policji, straży pożarnej, straży granicznej, wojska, służby więziennej, straży leśnej i pozostałych służb mundurowych. W zawodach mogą wziąć udział również osoby nieprzynależące do żadnych służb mundurowych.

 

Na wszystkich uczestników czekała 6,5-km trasa przebiegająca przez tereny bagniste i wodę, z ustawionymi na niej przeszkodami, które uczestnicy będą musieli pokonać. Stąd w nazwie bieg ekstremalny - na biegaczy czeka bowiem znacznie więcej wyzwań, niż podczas standardowych zawodów. Na wszystkich, którzy trasę ukończą czekały medale, okolicznościowe koszulki, szaliki i flagi Polski oraz gadżety i nagrody od sponsorów biegu.

 

Podczas zmagań sportowych w Rzgowie, przedstawiciele służb mundurowych mieli do pokonania 10 km, a do zdobycia liczne puchary i nagrody. Każda ze służb mundurowych miała bowiem swoją klasyfikację. Na starcie stanęło blisko 200 zawodników, w tym również żołnierze armii amerykańskiej stacjonującej w Powidzu. Trasa prowadziła po terenach nadwarciańskich gminy Rzgów.

 

W obu biegach pleszewska policja miała swoją reprezentację: insp. Romana Pisarskiego - Komendanta Powiatowego Policji w Pleszewie, kom. Bartosza Nowickiego i st.sierż. Magdalenę Lewandowską.

 

 Źródło: KPP Pleszew


Polub nas na Facebooku


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet