iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
17
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Z policji

Podsumowano akcję "Znicz" w powiecie pleszewskim

2018-11-06 09:36:41

Zdjęcie: KP PSP Pleszew/ st.sekc. Maciej Dajczek - wypadek w Popówku
Akcja "Znicz " na terenie powiatu pleszewskiego przebiegła spokojnie. Odnotowano 5 kolizji i 1 wypadek drogowy, w którym jedna osoba została ranna.

Przyczyną zdarzeń było, m.in. nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, niezachowanie bezpiecznej odległości za poprzedzającym pojazdem i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze 
 

W trakcie trwania akcji policjanci zatrzymali kierowcę citroena, który zdecydował się na jazdę pod wpływem alkoholu. 52-letni mężczyzna miał 0,6 promila alkoholu w organizmie. 
 

Mundurowi zatrzymali łącznie trzy prawa jazdy: za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości,  za spowodowanie wypadku drogowego i za przekroczenie dozwolonej prędkości  w obszarze zabudowanym o 56 km/h.

 

31 października br. o godz. 11.00 w Pleszewie na ul. Poznańskiej 33-letni kierowca seata, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego samochodu marki Skoda, w wyniku czego najechał na tył pojazdu. 33-latek został ukarany mandatem karnym. 

 

O godz. 12.10 w Bielawach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Ford. Powodem kontroli było przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o 56 km/h. 65-latka kierująca pojazdem poruszała się z prędkością 106 km/h. Za to wykroczenie, policjanci zatrzymali prawo jazdy i ukarali mandatem karnym. 

 

1 listopada br. o godz. 7.50 w Jankowie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Citroen Berlingo. Za kierownicą siedział 52-letni mieszkaniec gminy Pleszew. Policjanci poddali mężczyznę badaniu na urządzeniu pomiarowym, które wykazało 0,6 promila alkoholu w jego organizmie. 
Mundurowi oprócz prawa jazdy, zatrzymali też dowód rejestracyjny od pojazdu. Samochód, którym się poruszał 52-latek, nie posiadał aktualnych badań technicznych. Ponadto w pojeździe uszkodzona była szyba czołowa, a opony były nadmiernie zużyte. 52-latek za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat dwóch. 

 

O godz. 9.00 na skrzyżowaniu w m. Popówek – Kuchary na drodze powiatowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 64-letni kierowca samochodu marki Hyundai, mieszkaniec gminy Gołuchów, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 39-letniej kierującej samochodem marki Renault. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów. 64-letnia pasażerka samochodu marki Hyundai oraz 66-letnia pasażerka renault trafiły do szpitala. 64-latka odniosła obrażenia ciała powyżej dni siedmiu, natomiast 66-latka odniosła niegroźne obrażenia ciała. 

 

2 listopada br. o godz. 11.15 w Brzeziu kierowca samochodu marki Alfa Romeo, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na prawe pobocze, uderzył w skarpę, a następnie pojazd uległ wywróceniu. 

 

Kilka minut przed godz. 17.00 w Pleszewie na ul. Koźmińskiej kierująca fiatem, podczas skrętu w lewo, wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującej samochodem marki Peugeot i doprowadziła do zderzenia obu pojazdów. 

 

O godz. 16.10 na ul. Sienkiewicza w Pleszewie 46-letni mieszkaniec gm. Pleszew, kierując samochodem marki Alfa Romeo podczas wyjazdu z parkingu nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył zaparkowanego przed nim samochodu marki BMW.
Źródło: KPP Pleszew


Polub nas na Facebooku

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet