iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama zakładki na temat rynku pracy i możliwości zamieszczenia ogłoszenia

Partner gazety internetowej iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.plInformacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja o możliwości zareklamowania się w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Z policji

Podsumowano akcję "Znicz" w powiecie pleszewskim

2018-11-06 09:36:41

Zdjęcie: KP PSP Pleszew/ st.sekc. Maciej Dajczek - wypadek w Popówku
Akcja "Znicz " na terenie powiatu pleszewskiego przebiegła spokojnie. Odnotowano 5 kolizji i 1 wypadek drogowy, w którym jedna osoba została ranna.

Przyczyną zdarzeń było, m.in. nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, niezachowanie bezpiecznej odległości za poprzedzającym pojazdem i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze 
 

W trakcie trwania akcji policjanci zatrzymali kierowcę citroena, który zdecydował się na jazdę pod wpływem alkoholu. 52-letni mężczyzna miał 0,6 promila alkoholu w organizmie. 
 

Mundurowi zatrzymali łącznie trzy prawa jazdy: za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości,  za spowodowanie wypadku drogowego i za przekroczenie dozwolonej prędkości  w obszarze zabudowanym o 56 km/h.

 

31 października br. o godz. 11.00 w Pleszewie na ul. Poznańskiej 33-letni kierowca seata, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego samochodu marki Skoda, w wyniku czego najechał na tył pojazdu. 33-latek został ukarany mandatem karnym. 

 

O godz. 12.10 w Bielawach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Ford. Powodem kontroli było przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o 56 km/h. 65-latka kierująca pojazdem poruszała się z prędkością 106 km/h. Za to wykroczenie, policjanci zatrzymali prawo jazdy i ukarali mandatem karnym. 

 

1 listopada br. o godz. 7.50 w Jankowie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Citroen Berlingo. Za kierownicą siedział 52-letni mieszkaniec gminy Pleszew. Policjanci poddali mężczyznę badaniu na urządzeniu pomiarowym, które wykazało 0,6 promila alkoholu w jego organizmie. 
Mundurowi oprócz prawa jazdy, zatrzymali też dowód rejestracyjny od pojazdu. Samochód, którym się poruszał 52-latek, nie posiadał aktualnych badań technicznych. Ponadto w pojeździe uszkodzona była szyba czołowa, a opony były nadmiernie zużyte. 52-latek za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat dwóch. 

 

O godz. 9.00 na skrzyżowaniu w m. Popówek – Kuchary na drodze powiatowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 64-letni kierowca samochodu marki Hyundai, mieszkaniec gminy Gołuchów, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 39-letniej kierującej samochodem marki Renault. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów. 64-letnia pasażerka samochodu marki Hyundai oraz 66-letnia pasażerka renault trafiły do szpitala. 64-latka odniosła obrażenia ciała powyżej dni siedmiu, natomiast 66-latka odniosła niegroźne obrażenia ciała. 

 

2 listopada br. o godz. 11.15 w Brzeziu kierowca samochodu marki Alfa Romeo, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na prawe pobocze, uderzył w skarpę, a następnie pojazd uległ wywróceniu. 

 

Kilka minut przed godz. 17.00 w Pleszewie na ul. Koźmińskiej kierująca fiatem, podczas skrętu w lewo, wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującej samochodem marki Peugeot i doprowadziła do zderzenia obu pojazdów. 

 

O godz. 16.10 na ul. Sienkiewicza w Pleszewie 46-letni mieszkaniec gm. Pleszew, kierując samochodem marki Alfa Romeo podczas wyjazdu z parkingu nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył zaparkowanego przed nim samochodu marki BMW.
Źródło: KPP Pleszew

Zapytaj prawnika


Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze budowlanym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet