iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowejPsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama zakładki na temat rynku pracy i możliwości zamieszczenia ogłoszenia

Partner gazety internetowej iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.plInformacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja o możliwości zareklamowania się w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Oświata

Pokonał blisko 10 km

2018-05-15 11:41:03

Młodzież z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie wzięła udział w wielkim biegu mającym na celu uczczenie 100 maratonu Ryszarda Andersza- wieloletniego, doświadczonego pleszewskiego biegacza, członka i współzałożyciela pleszewskiej grupy biegowej Team Pleszew oraz  tegorocznego zdobywcy Mont Blanc.

W biegu w pleszewskich Plantach  wzięło udział 200 osób, które specjalnie na to wydarzenie przyjechały z całej Polski. Wśród uczestników nie mogło też oczywiście zabraknąć podopiecznych z CKiW. Część z nich brała udział w biegu, a część kibicowała zawodnikom.

 

Jako centrum czynnie uczestniczymy w wielu imprezach sportowych organizowanych w Pleszewie. Po pierwsze w ten sposób nasza młodzież integruje się z lokalną społecznością, a po  drugie dzięki takim imprezom  promujemy wśród uczniów sportowy tryb życia. I muszę przyznać, że nie ma problemu z namówieniem naszych podopiecznych do brania udziału w takich przedsięwzięciach. Wręcz przeciwnie, sami często się tego domagają - wyjaśnia Krystian Piasecki, dyrektor CKiW.

 

Minimalny dystans, który trzeba było przebiec aby bieg został uznany za zaliczony to 2 kilometry.

 

Wśród uczestników z CKiW największy dystans przebiegł Adrian Telenda kończąc trasę z wynikiem blisko 10 km. Otrzymał pamiątkowy medal, karnet na basen i wziął udział w poczęstunku zorganizowanym dla uczestników biegu. Adrian zachęcony pierwszymi sukcesami deklaruje chęć kontynuowania biegowej pasji w przyszłości. To pokazuje, że czasami wystarczy naprawdę niewiele, aby coś zmienić w swoim życiu - dodaje Joanna Gottowt, wychowawczyni w centrum.

 

Podczas biegu nie liczyła się rywalizacja i zdobycie jak najwyższej lokaty na podium. Istotna była dobra zabawa i spędzenie czasu na sportowo.

 

 

Zapytaj prawnika


Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze budowlanym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet