iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Najświeższe informacje z pleszewskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Pleszewie.

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Piątek
22
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Oświata

Pokonał blisko 10 km

2018-05-15 11:41:03

Młodzież z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie wzięła udział w wielkim biegu mającym na celu uczczenie 100 maratonu Ryszarda Andersza- wieloletniego, doświadczonego pleszewskiego biegacza, członka i współzałożyciela pleszewskiej grupy biegowej Team Pleszew oraz  tegorocznego zdobywcy Mont Blanc.

W biegu w pleszewskich Plantach  wzięło udział 200 osób, które specjalnie na to wydarzenie przyjechały z całej Polski. Wśród uczestników nie mogło też oczywiście zabraknąć podopiecznych z CKiW. Część z nich brała udział w biegu, a część kibicowała zawodnikom.

 

Jako centrum czynnie uczestniczymy w wielu imprezach sportowych organizowanych w Pleszewie. Po pierwsze w ten sposób nasza młodzież integruje się z lokalną społecznością, a po  drugie dzięki takim imprezom  promujemy wśród uczniów sportowy tryb życia. I muszę przyznać, że nie ma problemu z namówieniem naszych podopiecznych do brania udziału w takich przedsięwzięciach. Wręcz przeciwnie, sami często się tego domagają - wyjaśnia Krystian Piasecki, dyrektor CKiW.

 

Minimalny dystans, który trzeba było przebiec aby bieg został uznany za zaliczony to 2 kilometry.

 

Wśród uczestników z CKiW największy dystans przebiegł Adrian Telenda kończąc trasę z wynikiem blisko 10 km. Otrzymał pamiątkowy medal, karnet na basen i wziął udział w poczęstunku zorganizowanym dla uczestników biegu. Adrian zachęcony pierwszymi sukcesami deklaruje chęć kontynuowania biegowej pasji w przyszłości. To pokazuje, że czasami wystarczy naprawdę niewiele, aby coś zmienić w swoim życiu - dodaje Joanna Gottowt, wychowawczyni w centrum.

 

Podczas biegu nie liczyła się rywalizacja i zdobycie jak najwyższej lokaty na podium. Istotna była dobra zabawa i spędzenie czasu na sportowo.

 

 


Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet