iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
19
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30Oświata

Pomagali u premiera

2019-06-05 13:29:02

1 czerwca był wyjątkowym dniem dla wszystkich najmłodszych, którzy wzięli udział w Narodowym Dniu Dziecka odbywającym się w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie. Przygotowano więc dla nich mnóstwo atrakcji, a pomagali w tym m.in. pracownicy Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.

Paweł Pawlak - Kierownik Warsztatów Szkoleniowych i Robert Rudziński - instruktor praktycznej nauki zawodu - jako przedstawiciele pleszewskiego CKiW OHP wspólnie z innymi reprezentantami jednostek Hufców  z kraju zorganizowali dla dzieci stoisko Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

- Nasza placówka już po raz czwarty pomagała przy organizacji Dnia Dziecka w Ogrodach Kancelarii Premiera.  Zadaniem Centrum było m.in. stworzenie specjalnej "strefy malucha" wraz  z odpowiednimi meblami i akcesoriami do zabawy, w której bezpiecznie mogły bawić się dzieci w towarzystwie rodziców – wyjaśnia Sylwia Kordylas, p.o. zastępcy dyrektora Centrum.

 

Dzień Dziecka w ogrodach Premiera odbył się już po raz dziewiąty. Uczestnicy tegorocznego pikniku mogli m. in. zobaczyć pokazy wojskowego sprzętu, zapoznać się z pracą policjantów i saperów. Nie zabrakło też sportowych zabaw w postaci gry w piłkarzyki, unihokeja czy nauki szermierki. Chętni mieli też okazję zwiedzić wnętrza KPRM, m.in. salę posiedzeń Rady Ministrów oraz gabinet Premiera.FotorelacjaPolub nas na Facebooku


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet