iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama zakładki na temat rynku pracy i możliwości zamieszczenia ogłoszenia

Partner gazety internetowej iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.plInformacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja o możliwości zareklamowania się w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Pleszew

Ponad 100 uczniów powalczy o atrakcyjne nagrody

2018-05-02 08:04:00

To będzie wielki sprawdzian wiedzy dla młodzieży z Ochotniczych Hufców Pracy z całej Polski, która w dniach od 4 do 7 czerwca  tego roku przyjedzie do Pleszewa na ogólnopolskie uroczystości związane z  100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, 100 rocznicą Powstania Wielkopolskiego i 60 rocznicę powstania Ochotniczych Hufców Pracy. Organizatorzy, którymi są  pleszewskie  Centrum Kształcenia i Wychowania OHP oraz Komenda Główna OHP- przygotowali dla uczestników m.in. test wiedzy historycznej.

W teście weźmie udział 115 uczniów kształcących się w ośrodkach Ochotniczych Hufców Pracy w całej Polsce. Pytania zostały przygotowane w taki sposób, aby odpowiadający na nie uczniowie mogli wykazać się wiedzą z zakresu Powstania Wielkopolskiego, Odzyskania Niepodległości i historii Ochotniczych Hufców Pracy.

 

Czerwcowe uroczystości, które odbędą się w naszym Centrum mają wyjątkowy charakter. Historyczne rocznice, którym będą  one poświęcone są więc doskonałą okazją do tego, aby sprawdzić wiedzę naszej młodzieży. Przygotowaliśmy zestaw 20 pytań, które zostały podzielone tematycznie. Część będzie dotyczyła Powstania Wielkopolskiego, część Odzyskania Niepodległości i część  historii Ochotniczych Hufców Pracy. Ci uczniowie, którzy zdobędą najlepszy wynik - mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. Jednak najważniejsze jest krzewienie wśród młodych ludzi  szacunku i pamięci o ważnych dla kraju wydarzeniach i taka jest właśnie idea konkursu wiedzy - wyjaśnia Krystian Piasecki, dyrektor Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.

 

Konkurs odbędzie się pod hasłem "O Niepodległość Rzeczypospolitej" w dniu 5 czerwca. Nad całością będzie czuwała specjalna komisja, która dokona też oceny wszystkich prac i ogłosi wyniki, a na laureatów  czekają atrakcyjne nagrody. Patronat nad imprezą objął Prezydent RP Andrzej Duda.

 

Zapytaj prawnika


Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze budowlanym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet