iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Poniedziałek
17
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30Oświata

Prezenty dla młodych matek

2018-12-18 08:54:46

Z inicjatywy Komendy Głównej OHP w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się spotkanie opłatkowe dla młodych matek, które uczą się w placówce. Wzięło w nim udział osiem mam ze swoimi pociechami oraz jedna, która spodziewa się dziecka. Wszystkie otrzymały gwiazdkowe prezenty dla swoich maluchów.

Pomysłodawcą akcji "Życie jest cudem. Boże Narodzenie w rodzinie OHP" jest Komenda Główna OHP, a patronat nad nią objął Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisław Szwed. 
 
 
Forma zorganizowania uroczystości leżała całkowicie w naszej gestii. Zrobiliśmy więc spotkanie w Ośrodku Szkoleniowym "Kasyno", które należy do Centrum. Tam na naszych gości czekała kawa wraz ze świątecznymi wypiekami. I oczywiście prezenty, które  otrzymały mamy - tłumaczy Krystian Piasecki, dyrektor Centrum.
 
 
Podczas spotkania dyrektor odczytał list specjalny przesłany przez Komendanta Głównego OHP Bogdana Ścibuta, w którym złożył życzenia świąteczne i noworoczne młodym rodzicom.
 
 
Tego rodzaju  spotkanie dla młodych mam, które są naszymi podopiecznymi zostało zorganizowane po raz pierwszy i mam nadzieję, że nie ostatni. Dziewcząt uczących się w pleszewskim  Centrum, które są matkami lub wkrótce nimi zostaną - nie jest dużo. Jednak ich obecność na spotkaniu pokazała, że pomysł był trafiony. Z jednej strony młode mamy zostały obdarowane prezentami, a z drugiej -poczuły się docenione. My jako placówka edukacyjna od zawsze dokładamy wszelkich starań, aby takim  osobom ułatwić start w dorosłe życie. Mamy świadomość, że młodziutkim matkom nie jest łatwo. Z jednej strony mają na wychowaniu dziecko, a  na drugim biegunie jest szkoła. I muszą to wszystko jakoś pogodzić. I godzą, bo do tej pory dzielnie sobie radziły na każdym polu - podkreśla Krystian Piasecki, dyrektor Centrum.
 
 
Prezenty, które trafiły w ręce młodych matek były prezentami na życzenie. A to oznacza, że każda z nich mogła wybrać to, co było jej najbardziej potrzebne.
 
 
- Nasze mamy postawiły głównie na odzież dla dzieci i akcesoria typu butelki, czy naczynia do posiłków. Zrezygnowały z zabawek, bo uznały, że maluchy mają ich wystarczająco dużo dodaje Żaneta Pawlak, kierownik internatu w CKiW OHP w Pleszewie.
 

Młode mamy same przyznają, że stawiały na praktyczne podarunki.

 

Jestem mamą dziewięciomiesięcznej Lenki i każdego dnia widzę, jak mała rośnie. Sukienka, która dzisiaj jest dobra, za miesiąc już kompletnie nie pasuje. Trzeba więc regularnie wymieniać jej  garderobę. Dlatego uznałam, że odzież będzie najlepszym prezentem - potwierdza Sandra Fuchs, podopieczna Centrum.
 
 
Tego samego  zdania były pozostałe uczestniczki spotkania.
 
 
- Muszę przyznać, że  pomysł ze zorganizowaniem takiego świątecznego spotkania był sympatyczny. Bardzo miłym gestem okazały się prezenty, ale i też to, że my - młode mamy - dostałyśmy szansę na spotkanie się w jednym miejscu. Na co dzień nie ma bowiem takiej możliwości, bo każda z nas zajmuje się wychowywaniem dziecka i nauką, więc tego czasu zwyczajnie brakuje - dodaje Aleksandra Olejniczak, uczestniczka CKiW.
 
 
Podobne spotkania zaplanowano również w innych placówkach OHP na terenie kraju.
 
 

 FotorelacjaPolub nas na Facebooku


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet