iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Poniedziałek
17
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30Oświata

Próbny test ósmoklasisty

2019-01-04 08:52:26

Po raz pierwszy 26 uczniów z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie przystąpiło do próbnego egzaminu ósmoklasisty. To test sprawdzający przed głównym egzaminem, który odbędzie się w kwietniu i pozwoli na zweryfikowanie wiedzy zdobytej przez młodzież w szkole podstawowej.

Egzaminy dla uczniów Szkoły Podstawowej, do której chodzą uczniowie z CKiW trwał trzy dni. Został przeprowadzony w warunkach jak najbardziej zbliżonych do głównego egzaminu. Jego organizacja była dobrowolna, jednak szkole zależało na tym, aby młodzież zobaczyła, jak taki egzamin będzie wyglądał w przyszłości. 

 

Pierwszego dnia odbył się test z języka polskiego, drugiego dnia z matematyki, trzeciego dnia z języka obcego. Mamy nadzieję, że ósmoklasiści będą zadowoleni z wyników. Próbny egzamin to świetna  okazja do sprawdzenia swojej wiedzy ale i też słabych punktów, które można jeszcze wzmocnić do czasu egzaminu głównego - uważa Krystian Piasecki, dyrektor Centrum. 
  

 

Egzaminy główne zostały zaplanowane na 15, 16 i 17  kwietnia. Uczniowie będą mieli od 90 do 120 minut na rozprawienie się z zadaniami z języka polskiego, matematyki i języka obcego. Terminy dodatkowe wyznaczono na 3,4 i 5 czerwca. Z kolei wyniki egzaminów będą znane 14 czerwca.

 

 


Polub nas na Facebooku


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet