iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowejPsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama zakładki na temat rynku pracy i możliwości zamieszczenia ogłoszenia

Partner gazety internetowej iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.plInformacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja o możliwości zareklamowania się w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Oświata

Przede wszystkim bezpieczeństwo

2018-11-21 09:58:51

Młodzież z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie wzięła udział w konkursie na temat BHP, który został zorganizowany dla uczniów placówki. Organizatorami była Państwowa Inspekcja Pracy z Ostrowa Wielkopolskiego oraz CKiW. Na zwycięzców, którzy wykazali się największą wiedzą czekały dyplomy i atrakcyjne nagrody.

Konkurs wiedzy o BHP odbył się na terenie centrum po raz pierwszy. Spośród 70 uczestników, którzy przystąpili do wstępnych eliminacji - wybrano 20 najlepszych i to oni stanęli w szranki w walce o najlepsze miejsce na podium.

 

Udział w konkursie był dobrowolny, więc bardzo mile zaskoczyła nas liczba ochotników chcących wziąć w nim udział. Do finału zakwalifikowali się uczniowie kształcący w takich zawodach, jak: stolarz, fryzjer, kucharz, ogrodnik i monter zabudowy. Każdy z nich miał do rozwiązania test z wiedzy BHP oraz samodzielne przygotowanie bezpiecznego stanowiska pracy. Całość oceniała komisja, w skład której wchodzili przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy z Ostrowa Wielkopolskiego - wyjaśnia Krystian Piasecki, dyrektor Centrum.

 
Ideą konkursu jest promowanie wśród młodzieży z Centrum przestrzegania bezpieczeństwa i higieny pracy. W każdym zawodzie na pracowników czyhają niebezpieczeństwa i wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do wypadku. Stąd też duży nacisk na edukację,  a jedną z form jest m.in. organizowanie takich konkursów. Mają one zachęcać do zaznajamiania się z przepisami, których należy bezwzględnie przestrzegać.

 

Zapytaj prawnika


Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze budowlanym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet