iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Poniedziałek
17
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30Oświata

Przygotowania do świętowania

2018-12-11 13:24:13

W środę 19 grudnia uczniowie z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie wraz z całą kadrą wychowawczo-administracyjną tradycyjnie zasiądą do wigilijnego stołu. Uroczysta kolacja odbędzie się już po raz 25 w Ośrodku Szkoleniowym "Kasyno". Z tej okazji zostanie też przygotowane specjalne, świąteczne menu.

Na stole prym będzie wiódł  karp w kilku postaciach. Nie zabraknie barszczu z uszkami, ryby po grecku i tradycyjnego śledzia. Będzie również domowy sernik, makowiec i inne, kojarzące się z  Bożym Narodzeniem ciasta. 

 

- Do wspólnej wieczerzy zasiądą z nami  jak co roku  przedstawiciele  środowisk wojskowych, harcerskich oraz organizacji pozarządowych. To instytucje, z którymi przez cały rok współpracujemy na rzecz naszej młodzieży. Jest to też forma podziękowania za wkład w rozwój naszej placówki - wyjaśnia Krystian Piasecki, dyrektor Centrum. 
  
 
 
Podczas wieczerzy młodzież z CKiW przedstawi specjalny program artystyczny, będzie też łamanie się opłatkiem i  składanie życzeń. Nie zabraknie również śpiewania kolęd i pastorałek.  

 

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dla nas wszystkich. Jest to moment, w którym cała nasza kadra ma okazję spotkać się w jednym miejscu, bo w ciągu roku nie ma na to czasu. Jednak najważniejsza jest młodzież, dla której specjalnie organizujemy Wigilię. Dla niektórych  naszych podopiecznych jest to często jedyna szansa na poczucie świątecznej atmosfery, bo w ich rodzinnych domach Boże Narodzenie nie jest priorytetem - dodaje dyrektor. 

  

W przygotowania do wigilijnej wieczerzy włączą się też sami uczniowie. A mowa o młodzieży, która uczy się w Centrum zawodu kucharza. 

 

 

 

 

  

 

 

Polub nas na Facebooku


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet