iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
19
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30Z policji

Rzucał w samochody kamieniami i... rowerem

2019-05-30 15:00:18

Zdjęcie: KPP Pleszew
15 uszkodzonych samochodów to efekt działań 33 - latka. Mężczyzna do niszczenia pojazdów używał kamieni oraz roweru. Starty oszacowano na przeszło 8 tys. zł.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (26/27 maja br.) kilka minut przed godziną 1  policjanci z pleszewskiej „patrolówki” zostali wezwani na interwencję w rejon dworca kolejowego w m. Kowalew. Jak wynikało z przekazanych informacji miało tam dojść do uszkodzenia pojazdów. 

 

Mundurowi natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Zauważyli tam mężczyznę, który próbował oddalić się z terenu dworca. Okazał się nim 33-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Jak ustalili policjanci to właśnie ten mężczyzna był odpowiedzialny za uszkodzenie 15 samochodów, które zaparkowane były na terenie dworca kolejowego. Wszystkie pojazdy miały pęknięte bądź zarysowane szyby i uszkodzoną karoserię. Niektóre z nich także popękane lusterka boczne. Wandal, w jeden z pojazdów rzucił rowerem, w pozostałe – kamieniami. 

 

33-latek, w chwili zatrzymania, znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie na urządzeniu pomiarowym wykazało w jego organizmie 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany. Usłyszał zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia, do których się przyznał. Straty wyceniono na łączną kwotę ponad 8 tysięcy złotych.

 

Mężczyzna był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu. W środę 29 maja br. decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy.

 

Za czyny, których się dopuścił grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Fotorelacja

Źródło: KPP Pleszew


Polub nas na Facebooku


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet