iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Najświeższe informacje z pleszewskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Pleszewie.

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
21
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31




Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Gmina Pleszew

Sołtysi i przewodniczący już wybrani

2019-05-09 14:38:19

Zakończyły się wybory sołeckie i osiedlowe w Mieście i Gminie Pleszew. 28 sołtysów i 10 przewodniczących pleszewskich osiedli rozpoczyna kolejną 5-letnią kadencję. Burmistrz złożył wszystkim gratulacje i podziękował tym, którzy zakończyli swoją służbę.

Spotkanie z sołtysami i przewodniczącymi pleszewskich osiedli odbyło się 7 maja w nowej siedzibie Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Pleszew. Była to okazja do złożenia gratulacji nowym szefom jednostek pomocniczych Miasta i Gminy Pleszew, którzy zwyciężyli w wyborach trwających w poszczególnych sołectwach i na osiedlach w okresie od lutego do końca kwietnia tego roku. – To nasz wspólny sukces. Rozpoczynamy długą, bo 5-letnią kadencję, podczas której wspólnie będziemy pracować na rzecz Miasta i Gminy Pleszew i mieszkańców – powiedział podczas spotkania Arkadiusz Ptak, Burmistrz Miasta i Gminy Pleszew, który wręczył nowo wybranym sołtysom i przewodniczącym zaświadczenia o wyborze i serdecznie pogratulował sukcesu wyborczego.

 

Dwanaścioro szefów sołectw i osiedli zakończyło swoją służbę – decyzją swoją lub mieszkańców, za co szczególnie dziękował włodarz Pleszewa. Wśród nich są sołtysi, którzy piastowali tę funkcję od 6 kadencji czyli od początku ustanowienia jednostek pomocniczych Miasta i Gminy Pleszew.

 

Sołtysi i przewodniczący osiedli wzięli także udział w szkoleniu w ramach projektu „e-Mieszkańcy – działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych w Mieście i Gminie Pleszew”, dzięki czemu dowiedzieli się m.in., jak założyć bloga, prowadzić profil w mediach społecznościowych oraz poznali techniki przekazu publicznego i bezpieczeństwa w Internecie.

 

Sołtysi i Przewodniczący Osiedli oraz Skład Rady Sołeckiej oraz Zarządu Osiedli w kadencji 2019 – 2024

 

Baranówek – Sołtys Hanna Rybak

Rada Sołecka:

  1. Beata Krysztofiak

  2. Mariusz Wojtysiak

  3. Krzysztof Troszczyński

 

Borucin – Sołtys Andrzej Szczepański

Rada Sołecka:

  1. Mateusz Galewski

  2. Walerian Hypki

  3. Tomasz Olech

  4. Katarzyna Szczepańska

 

Bronów – Sołtys Karol Kaniewski

Rada Sołecka:

  1. Karolina Adaszak

  2. Jacek Kaniewski

  3. Hubert Kubas

  4. Adam Szczepaniak

  5. Józef Tymecki

  6. Ewelina Wielgosz

 

Brzezie – Sołtys Paweł Świątek

Rada Sołecka:

  1. Jan Noskowski

  2. Paweł Mencel

  3. Krzysztof Konieczny

  4. Jacek Grabarek

  5. Adrian Michalak

  6. Adam Bocianiak

 

 

Bógwidze – Sołtys Maciej Borkowski

Rada Sołecka:

  1. Natalia Pera

  2. Halina Durmenz

  3. Krzysztof Niezgódka

 

Dobra Nadzieja – Sołtys Małgorzata Michalak

Rada Sołecka:

  1. Marcin Mądrzak

  2. Włodzimierz Bącler

  3. Szymon Michalski

  4. Roman Wojciechowski

 

Grodzisko – Sołtys Adam Stencel

Rada Sołecka:

  1. Sergiusz Cegielski

  2. Krzysztof Fajka

  3. Andrzej Jasicki

  4. Anna Juszczak

  5. Konrad Szmytkowski

  6. Patrycja Wieruszewska

 

Janków – Sołtys Dariusz Kamieniarczyk

Rada Sołecka:

  1. Jarosław Kozłowicz

  2. Łukasz Woźniak

  3. Anna Roszkiewicz

  4. Urszula Małecka

  5. Paweł Mróz

  6. Małgorzata Grabarek

 

Korzkwy – Sołtys Anita Szczepaniak

Rada Sołecka:

  1. Izabela Grzegorczyk

  2. Jacek Kończak

  3. Jarosław Jańczak

  4. Gertruda Piechocka

  5. Alicja Rogozińska

  6. Anna Urban

 

Kowalew – Sołtys Beata Mofina

Rada Sołecka:

  1. Maciej Andrzejczak

  2. Maciej Ładziński

  3. Paweł Działoszyński

  4. Weronika Potarzycka

  5. Jerzy Kwaśniewski

  6. Andrzej Forycki

 

Kuczków – Sołtys Tobiasz Reimann

Rada Sołecka:

  1. Elżbieta Grabarek

  2. Marian Suska

  3. Artur Kałużny

  4. Grażyna Rupiczak

  5. Marek Raś

 

Lenartowice – Sołtys Izabela Porzucek

Rada Sołecka:

  1. Grażyna Andersz

  2. Sylwia Dolata

  3. Zbigniew Duszczak

  4. Wiesława Gil

  5. Włodzimierz Skrzypczak

  6. Joanna Szymczak

 

Lubomierz – Sołtys Eugeniusz Kopaczewski

Rada Sołecka:

  1. Arletta Stefaniak

  2. Piotr Wachowiak

  3. Ireneusz Jelak

 

Ludwina – Sołtys Andrzej Mizerkiewicz

Rada Sołecka:

  1. Lidia Gwarda

  2. Elżbieta Jeziorańska

  3. Jacek Sikora

  4. Anna Twardowska

 

Marszew – Sołtys Katarzyna Trawińska

Rada Sołecka:

  1. Grzegorz Fafuła

  2. Hieronim Kałużny

  3. Paweł Krusiewicz

  4. Dariusz Mielcarek

  5. Anna Nawrocka

  6. Daniel Wawrzyniak

 

Nowa Wieś – Sołtys Bernard Rybak

Rada Sołecka:

  1. Magdalena Abramowicz

  2. Agnieszka Staszak

  3. Bartosz Staszak

  4. Mariusz Garbarczyk

 

Pacanowice – Sołtys Emil Forycki

Rada Sołecka:

  1. Leszek Adamczyk

  2. Marek Kapałka

  3. Anna Duczmal

  4. Ewa Florczak

 

Piekarzew – Sołtys Grażyna Jezierska

Rada Sołecka:

  1. Bartłomiej Jakóbczak

  2. Łukasz Martyna

  3. Iwona Mazurek

  4. Monika Olejniczak

  5. Małgorzata Walendowska

 

Prokopów – Sołtys Sławomira Glaza

Rada Sołecka:

  1. Eugeniusz Marian Czajka

  2. Jakub Gibas

  3. Radosław Korzeniewski

  4. Leszek Ostrowski

  5. Jan Sokołowski

  6. Jolanta Woźniak

 

Rokutów – Sołtys Grzegorz Szwedek

Rada Sołecka

  1. Henryk Dziuba

  2. Jerzy Łyskawka

  3. Mirosław Mikołajczyk

  4. Adam Pawłowski

  5. Maria Pieczyńska

  6. Szymon Szwedek

 

Sowina – Sołtys Roman Bartoszyk

Rada Sołecka:

  1. Ewa Garczarek

  2. Romana Grabarek

  3. Dawid Jędrzejak

  4. Ryszard Pasiak

  5. Marek Teller

  6. Maria Wolska

 

Sowina Błotna – Sołtys Romana Adamek

Rada Sołecka:

  1. Cezary Jerz

  2. Mariusz Krzywy

  3. Daria Bartoszyk –Wiśniewska

  4. Włodzimierz Przybylski

  5. Dariusz Strzykalski

  6. Grażyna Zdunek

 

Suchorzew – Sołtys Dariusz Dryjański

Rada Sołecka:

  1. Krzysztof Adamski

  2. Bogumiła Jakubowska

  3. Jan Kaczor

  4. Dorota Szotkowska

  5. Marek Wasiewicz

  6. Wiesława Zielińska

 

Taczanów Pierwszy – Sołtys Zdzisław Michalski

Rada Sołecka:

  1. Lucjan Kempiński

  2. Teresa Pietrzak

  3. Konrad Jańczak

  4. Piotr Pietrzak

 

Taczanów Drugi – Sołtys Kinga Melka

Rada Sołecka:

  1. Jan Bursztynowicz

  2. Paulina Czajka

  3. Tomasz Kopaczewski

  4. Bolesław Mikołajczyk

  5. Janusz Symenko

  6. Anna Śledzianowska

 

Zawady – Sołtys Roman Szwedek

Rada Sołecka:

  1. Anna Bocian – Matuszkiewicz

  2. Janusz Rybak

  3. Natalia Świątek

 

Zawidowice – Sołtys Agnieszka Walczak- Szczepaniak

  1. Aldona Grzelak

  2. Robert Janusz

  3. Józef Kluczyk

  4. Anna Lebioda

  5. Agnieszka Szczepaniak

  6. Robert Walczak

 

Zielona łąka – Sołtys Wojciech Wujs

Rada Sołecka:

  1. Ryszard Krzywy

  2. Ryszard Owczarz

  3. Grzegorz Kaczor

  4. Aleksandra Sokołowska

  5. Agnieszka Szczepańska

 

Osiedle Nr 1 Zielone w Pleszewie – Przewodniczący Marcin Walczak

Zarząd Osiedla:

  1. Danuta Drążewska

  2. Damian Jędrzejak

  3. Tomasz Mikołajczak

  4. Bożena Osuch

  5. Magdalena Twardowska

  6. Patryk Wawroski

 

Osiedle Nr 2 Wojska Polskiego w Pleszewie – Przewodniczący Karol Szehyński

Zarząd Osiedla:

  1. Agnieszka Tuczyńska

  2. Wiesław Szymura

  3. Joanna Stanisławska

  4. Jacek Ziemkiewicz

 

Osiedle Nr 3 Śródmieście w Pleszewie – Przewodniczący Mateusz Antczak

Zarząd Osiedla:

  1. Grażyna Bartczak

  2. Anna Marcinkowska

  3. Mirosław Sawada

 

Osiedle Nr 4 Rodzinne w Pleszewie – Przewodniczący Ryszard Jentek

Zarząd Osiedla:

  1. Renata Garsztka

  2. Dagmara Jędraszczyk

  3. Janusz Kostańciak

  4. Janina Politowicz

  5. Beata Zmyślona

  6. Celestyn Kajdaniak

 

Osiedle Nr 5 Jordanowskie w Pleszewie – Przewodniczący Elżbieta Hyla

Zarząd Osiedla:

  1. Bolesław Szwałek

  2. Jolanta Molska

  3. Elżbieta Kwiecińska

  4. Barbara Wieruszewska

  5. Alicja Świtalska

  6. Anna Tomczak

 

Osiedle Nr 6 Wokół Wieży w Pleszewie – Przewodnicząca Dorota Żarnowska

Zarząd Osiedla:

  1. Henryk Goliński

  2. Maciej Szoll

  3. Justyna Biernacka

  4. Jacek Wróblewski

 

Osiedle Nr 7 Zachodnie w Pleszewie – Przewodnicząca Bernadeta Gawrońska

Zarząd Osiedla:

  1. Romana Kaczmarek

  2. Katarzyna Ignasiak

  3. Jarosław Niemann

  4. Violeta Ożóg

 

Osiedle Nr 8 Królewskie w Pleszewie – Przewodnicząca Małgorzata Luźniarek

Zarząd Osiedla:

  1. Karolina Skitek – Marciniszko

  2. Monika Durska

  3. Monika Graczyk

  4. Marcin Urban

 

Osiedle Nr 9 Reja w Pleszewie – Przewodniczący Andrzej Załustowicz

Zarząd Osiedla:

  1. Leszek Kołaski

  2. Eryk Kowcuń

  3. Tomasz Moliński

  4. Krzysztof Olejniczak

  5. Katarzyna Suflita

  6. Sebastian Wieruszewski

 

Osiedle Nr 10 Piastowskie w Pleszewie – Przewodniczący Zdzisław Gorzeliński

Zarząd Osiedla:

  1. Wiesława Kołodziejska

  2. Łukasz Paś

  3. Przemysław Sroczyński

  4. Grzegorz Duma

  5. Błażej Kaczmarek

  6. Konrad Świderski






Patronat Medialny - Targi Export Expo


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet