iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowejPsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama zakładki na temat rynku pracy i możliwości zamieszczenia ogłoszenia

Partner gazety internetowej iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.plInformacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja o możliwości zareklamowania się w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Pleszew

Spotkanie z olimpijczykiem

2018-03-06 13:01:47

W najbliższy piątek w pleszewskim Kasynie odbędzie się spotkanie z olimpijskim mistrzem.

9 marca do Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie przyjedzie Marian Sypniewski - mistrz świata w szermierce oraz dwukrotny medalista olimpijski we florecie, a aktualnie menedżer i działacz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Spotka się tam z młodzieżą z centrum oraz mieszkańcami miasta, którzy przyjdą na kolejną odsłonę "Klubu Olimpijczyka" działającego w placówce.

 

Marian Sypniewski urodził się w Bydgoszczy 30 kwietnia 1955 roku. Florecista we wczesnej młodości był podopiecznym Gwiazdy Bydgoszcz, jednak praktycznie przez całą karierę był związany z Legią Warszawa. Ma na swoim koncie wiele sukcesów sportowych. W 1978 roku w Hamburgu został drużynowym mistrzem świata, jest też dwukrotnym brązowym medalistą olimpijskim z Moskwy (1980) i Barcelony (1992). Po zakończeniu kariery sportowej trafił do Polskiego Komitetu 
Olimpijskiego, gdzie zajmuje się m.in. promowaniem sportu i jest odpowiedzialny za współpracę z Klubami Olimijczyków działającymi na terenie całego kraju. - To jeden z najlepszych polskich florecistów wszechczasów, zresztą świadczą o tym dokonania, które ma na swoim koncie. Dlatego też bardzo nam zależało, aby przyjechał do naszej placówki z wizytą i spotkał się z młodzieżą w ramach Klubu "Olimpijczyka". Co istotne- spotkanie będzie miało charakter otwarty i będą mogli przyjść na nie wszyscy zainteresowani mieszkańcy Pleszewa  - wyjaśnia Krystian Piasecki, dyrektor pleszewskiego centrum. Spotkanie z Marianem Sypniewskim odbędzie się w piątek, 9 marca o godzinie 11.00 w Ośrodku Szkoleniowym Kasyno przy ul. Wojska Polskiego w Pleszewie. Wstęp na spotkanie z mistrzem olimpijskim jest wolny. 

 

Zapytaj prawnika


Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze budowlanym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet