iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
19
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30Z policji

Sześć kolizji w cztery dni

2018-09-04 11:46:44

Zdjęcie: Archiwum
Miniony weekend nie należał do udanych dla mieszkańców powiatu pleszewskiego. W dniach od 31 sierpnia do 3 września na terenie powiatu doszło do sześciu kolizji drogowych.

31 sierpnia br. o godz. 19.05 w Pleszewie na ul. Rynek 49-letni mieszkaniec Pleszewa, kierując rowerem uderzył w zaparkowany samochód marki Peugeot. Jak się okazało, 49-latek miał 2,6 promila alkoholu w organizmie.

 


1 września br. o godz. 16.25 w Lenartowicach kierująca samochodem marki VW Polo, mieszkanka powiatu kaliskiego, na prostym odcinku drogi podjęła manewr zawracania, zajeżdżając drogę kierowcy samochodu marki VW Golf i doprowadziła do kolizji obu pojazdów.

 


2 września br. o godz. 9.45 w Gizałkach na ul. Leśnej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Skoda. Za kierownicą siedział 37-letni mieszkaniec woj. dolnośląskiego, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 56 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

 


O godz. 13.10 w Pleszewie na ul. Kaliskiej kierowca seata, 33-letni mieszkaniec Pleszewa, podczas cofania na parkingu, nie zachował szczególnej ostrożności i uderzył w samochód marki Mercedes, którego kierowca wjeżdżał na parking. Jak się okazało, 33-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie na urządzeniu pomiarowym wykazało 1,3 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali 33-latkowi prawo jazdy.

 


3 września br. o godz. 9.15 w Pleszewie na ul. Ogrodowej 38-letnia mieszkanka Jarocina, kierując mercedesem, podczas cofania nie zachowała szczególnej ostrożności i doprowadziła do potrącenia 86-letniej pieszej.

 


O godz. 11.25 w Pleszewie na ul. Marszewskiej 19-letnia mieszkanka gminy Czermin, kierując samochodem marki Fiat na skrzyżowaniu nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem marki Renault, 65 -letniej mieszkance gminy Czermin. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów.

 


Pół godziny później 25-letnia mieszkanka gm. Dobrzyca, kierując rowerem, podczas skrętu uderzyła w prawidłowo jadący samochód marki VW. 

 


Sprawcy kolizji drogowych zostali ukarani mandatami karnymi. Nietrzeźwy kierowca, który spowodował kolizję drogową, odpowie za swoje czyny przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat dwóch. Za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości grozi kara grzywny.

 

 Źródło: KPP Pleszew


Polub nas na Facebooku


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet