iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


K&S STALKAR Ogrodzenia Pleszew

Niedziela
24
wrzesień
2017
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Artykuł sponsorowany

„Szkatułka” pełna biżuterii

2015-09-10 15:03:00

Łańcuszki, bransolety, pierścionki, naszyjniki, wisiorki, charmsy, spinki, akcesoria do włosów… W Pleszewie otwarto nowy sklep z atrakcyjną sztuczną biżuterią i to w bardzo przystępnych cenach.

Sklep „Szkatułka”, o którym mowa, mieści się w Pleszewie przy ul. Sienkiewicza 45A, w centrum handlowym Domer. Jego właścicielem jest Arkadiusz Trajdos, który do tej pory znany był bardziej z prowadzenia działalności związanej ze sprzedażą tuszów i tonerów oraz serwisem drukarek.

– To był pomysł mojej żony – mówi właściciel „Szkatułki”, zapytany o otwarcie sklepu w zupełnie innej branży. I trzeba przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Albowiem cenne i ważne podkreślenia jest to, iż jest to sklep ze sztuczną biżuterią, jednak z cenami internetowymi. Znajdziemy więc tutaj ciekawy asortyment biżuterii, począwszy od spinek czy wsuwek do włosów dla dziewczynek, poprzez pierścionki, zegarki, aż po naszyjniki i bransolety na wykwintne uroczystości.

Wszystkie artykuły – mimo iż – są sztuczną biżuterią, to swoim wykonaniem wcale nie odbiegają od oryginalnych wyrobów ze złota czy srebra. Można wręcz powiedzieć, iż są ich wierną imitacją. To, co przemawia jednak na ich korzyść, to niesamowicie niska cena. Już za kilkanaście złotych kupimy ciekawą bransoletę czy łańcuszek.

Właściciel „Szkatułki” zamierza oczywiście poszerzać asortyment. Oprócz tego, że każdy mieszkaniec Pleszewa i okolic może osobiście zapoznać się z biżuterią, to wkrótce ruszy także sklep internetowy, gdzie bez wychodzenia z domu będzie można zakupić wybrany przez siebie towar.

 
Zapytaj prawnikaDyżur Aptek w Pleszewie