iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
19
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30Oświata

Tancerze odwiedzili CKiW OHP w Pleszewie

2018-07-26 11:07:00

Zdjęcie: Zespół Tańca ESCUDO
Zespół tańca Escudo z Konina już po raz 11. odwiedził Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie. Tym razem, zamiast półfinalistów tańca towarzyskiego, przywiózł ze sobą grupę dzieci w wieku od 10 do 13 lat, które pod okiem profesjonalistów uczyły się m.in. tańca towarzyskiego.

Koniński zespół do pleszewskiego centrum przyjeżdża już od kilku lat. Za każdym razem przywozi ze sobą inną grupę, która albo uczy się od podstaw tańca, albo przygotowuje do ważnych konkursów. I właśnie w Pleszewie szlifują swoją formę. 

 

Staramy się stworzyć jak najlepsze warunki naszym gościom, którzy przyjeżdżają do Pleszewa niekoniecznie w celach turystycznych. Chodzi o to, aby był odpowiedni klimat do ćwiczeń i regeneracji. Nasz ośrodek leży w bardzo dogodnym miejscu, bo oprócz spokoju tancerze mają jeszcze możliwość odpoczynku na pobliskim basenie lub parku Planty - uważa Krystian Piasecki, dyrektor CKiW OHP  w Pleszewie. 

 

Ostatni raz grupa taneczna Escudo gościła w Pleszewie podczas zimowych ferii. Wówczas treningi w centrum odbywali ówcześni półfinaliści Mistrzostw Polski w Tańcu Towarzyskim - Oliwia Ignaszak i Kacper Drygała, którzy przygotowywali się do Mistrzostw Polski. 

 

Tym razem przyjechaliśmy z dziećmi, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem. Podczas  pobytu uczyliśmy ich m.in. podstaw poruszania się na parkiecie. Był też oczywiście czas wolny i szansa na poznanie okolic Pleszewa - dodał  trener Michał Kowalski, który opiekuje się młodymi tancerzami. 

 

A już w sierpniu do pleszewskiego Centrum zawitają na obozy sportowe piłkarze i koszykarze. 

 


Polub nas na Facebooku


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet