iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
17
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Oświata

Uczniowie na Targach Mody

2019-03-15 10:33:18

Uczniowie z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie wzięli udział w Targach Mody w Poznaniu. Pojawiło się na nich blisko 400 wystawców z Bangladeszu, Czech, Francji, Indii, Szwecji, Ukrainy, Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Turcji, Iranu, Grecji, Rosji oraz Wielkiej Brytanii. Nie zabrakło też polskich potentatów z branży odzieżowej, którzy stanowili znakomitą większość uczestników targów.

Podopieczni z pleszewskiego centrum nie bez powodu odwiedzili Poznań, który przez dwa dni był polską stolicą mody. Towarzyszyły im instruktorki nauki zawodu - Małgorzata Mielcarek i Elżbieta Biadała. 
  
 
Kształcimy młodzież w zawodzie krawiec od wielu lat. Zatem korzystamy z każdej nadarzającej się okazji, aby nasza młodzież zdobywała wiedzę i umiejętności nie tylko w szkole. Udział w takich targach to przede wszystkim świeże spojrzenie na panujące aktualnie w modzie casualowej trendy, ale i też możliwość zobaczenia z bliska krawiectwa z wyższej półki. Nasi uczniowie bacznie śledzą wydarzenia na modowym rynku. Robią to przede wszystkim poprzez internet, który obecnie jest najpotężniejszym narzędziem promocji. I temu też poświęcono czas na targach - wyjaśnia Elżbieta Biadała, instruktor praktycznej nauki  zawodu w zawodzie krawiec. 
 
 
Ideą poznańskich Targów Mody jest przede wszystkim promowanie polskiego krawiectwa i początkujących projektantów, stąd też tak duża liczba rodzimych firm biorących w nich udział. 
 
  
Co ciekawe - klasyczne krawiectwo znów wraca do łask. Coraz więcej osób znudzonych sztampową, złej jakości i niestety, mimo wszystko drogą odzieżą - woli zainwestować w ubrania szyte na miarę i z dobrej jakości materiałów, które posłużą przez lata. To sygnał dla naszych uczniów, uczących  się zawodu krawca, który ma przed sobą świetlaną przyszłość - dodaje Krystian Piasecki, dyrektor Centrum. 
 
 
A jakie trendy będą panowały wiosną i latem  2019 roku? Ulice znów zawojuje nieśmiertelny jeans w lżejszym wydaniu; zwiewne, kolorowe sukienki i koszule w intensywnych kolorach.   


FotorelacjaPolub nas na Facebooku

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet