iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Najświeższe informacje z pleszewskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Pleszewie.

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Piątek
22
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Z policji

Uczyli dzieci o bezpieczeństwie

2018-07-31 14:39:08

Zdjęcie: KPP Pleszew
Policjanci, strażacy i ratownicy wodni przeprowadzili szereg spotkań z uczniami szkół z całego powiatu. Tematem było bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku.

W ramach kampanii profilaktyczno – edukacyjnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok” policjanci z Zespołu Dzielnicowych pleszewskiej komendy i Posterunków Policji w Choczu, Dobrzycy i Gołuchowie wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej i ratownikami z Oddziału Miejsko – Powiatowego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Pleszewie odwiedzili 15 szkół z terenu całego powiatu pleszewskiego. 

 

Prelegenci spotykali się z uczniami szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Łącznie w szkoleniach wzięło udział blisko 2,5 tysięcy uczniów. Akcja została przeprowadzona w okresie od maja do lipca br.

 

Podczas spotkań dzieci i młodzież dowiedziały się jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą. Zapoznali się ze sprzętem ratowniczym. Uczyły się jak należy zachować się w sytuacji zagrożenia, np. gdy zaskoczą nas burze lub wichury. Policjanci poruszali też kwestie związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, natomiast ratownicy przypomnieli uczestnikom spotkania zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Każdy miał możliwość przećwiczyć udzielenie I pomocy na specjalnie przygotowanym do tego manekinie. Zajęcia spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że zasady, z którymi uczniowie zapoznali się podczas zajęć, będą stosowane w praktyce, dzięki czemu wakacje będą bezpieczne. 
Źródło: KPP Pleszew


Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet