iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
16
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Oświata

Uczyli się ratować życie

2019-04-02 14:19:52

Jak się zachować, jak przełamać strach i jak ratować drugiego człowieka - tego uczyła się młodzież z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie. A wszystko dzięki instruktażowi Dominika Kołaskiego - ratownika medycznego ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Pleszewskim Centrum Medycznym.

- Metody  udzielania pierwszej pomocy nie dla każdego są jasne, ponadto wiele osób boi się, że nie znając podstawowych zasad, może ofierze potrzebującej pomocy bardziej zaszkodzić, niż pomóc. A takie myślenie jest  błędne - przekonywał ratownik, który tłumaczył podstawowe zasady ratowania życia demonstrując je na specjalnym fantomie.

 

- Takie spotkania z ratownikami odbywają się sukcesywnie i są niewątpliwie bardzo potrzebne. Nasza młodzież ma kontakt ze specjalistą, który nie tylko tłumaczy, ale i też wyjaśnia na bieżąco wszystkie wątpliwości. A tych zawsze jest sporo - wyjaśnia Krystian Piasecki, dyrektor Centrum.

 

Fantom, na którym pracował ratownik - jest bardzo wdzięcznym narzędziem do demonstracji, bowiem doskonale imituje zachowania nieprzytomnego człowieka. Młodzież miała więc okazję sama sprawdzić, jakie mogą być reakcje osoby, której życie jest zagrożone. Sama też uczyła się prawidłowych zachowań.FotorelacjaPolub nas na Facebooku

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet