iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
17
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Z policji

Wagarowicze! Uważajcie!

2019-03-19 08:47:07

Zdjęcie: Archiwum
Dla wielu uczniów dzień 21 marca kojarzony jest z Dniem Wagarowicza. Z tego powodu dla policjantów jest to często dzień wzmożonej pracy. Dlatego też wielopolscy policjanci tradycyjnie zadbają o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, także w dniach go poprzedzających.

Pierwszy dzień wiosny to doskonała okazja do zabawy dla dzieci i młodzieży. Wielu uczniów spędza czas nie tylko na terenie szkoły, ale przede wszystkim poza nią. Dlatego też na ulicach pojawi się zwiększona liczba policjantów, którzy szczególną uwagę będą zwracali na dzieci i młodzież w wieku szkolnym. Będziemy sprawdzać miejsca, gdzie młodzi ludzie lubią spędzać czas, a także miejsca, gdzie może dochodzić do sprzedaży alkoholu osobom nieletnim. Będziemy reagowali na każdą sytuację, w której młodzi ludzie mogą stać się sprawcami czynów zabronionych jak również mogą zostać pokrzywdzeni.

 

Należy pamiętać, że wagary, picie alkoholu, używanie środków odurzających, czy palenie papierosów to przejawy demoralizacji – a to już są powody o których zobowiązani jesteśmy powiadomić rodziców i Sąd.

 

Dlatego pomimo zwiększonej liczby policjantów, którzy będą czuwali nad bezpieczeństwem, apelujemy o rozwagę do młodzieży, a przede wszystkim do ich rodziców i opiekunów, by przestrzegali swoje dzieci przed tego typu zachowaniami, a także konsekwencjami ich postępowania, by wskazywali im sposoby na bezpieczne spędzanie czasu wolnego.

 

Z konsekwencjami łamania prawa mogą się liczyć również osoby dorosłe, które np. bez sprawdzenia dokumentu tożsamości sprzedawać będą alkohol i papierosy nieletnim oraz udostępniać młodzieży te używki. Właścicielom placówek handlowych przypominamy, że sprzedaż alkoholu m.in. osobom nieletnim, jest przestępstwem. Można z tego powodu utracić zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych. 

 

 
Źródło: KPP Pleszew


Polub nas na Facebooku

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet