iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama zakładki na temat rynku pracy i możliwości zamieszczenia ogłoszenia

Partner gazety internetowej iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.plInformacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja o możliwości zareklamowania się w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Galeria Amber

Weź udział w konkursie!

2018-02-09 12:02:00

W dniach 14-16 luty w Galerii Amber zrobi się romantycznie – z okazji Walentynek Galeria przygotowała dla Kaliszan specjalny konkurs.

Aby wziąć w nim udział trzeba zrobić zakupy za min. 200zł na dwóch paragonach i zarejestrować je na Stoisku Promocyjnym zlokalizowanym w okolicach sceny. W ramach zakupów i rejestracji paragonów pierwsze 100 osób odbierze jeden z walentynkowych upominków, a są nimi: zakochane kubki, romantyczne poduchy lub koszulki „Queen&King” oraz serduszka- naklejki do głosowania podczas Finału. Teraz można już brać udział w konkursie!

 

Zasady są proste: uczestnik wraz ze swoją drugą połówką lub osobą bliską sercu rysuje kreatywne tło do zdjęcia na płycie kredowej – dzięki wytworom wyobraźni uczestnik może skakać po dachach lub odlatywać z pękiem balonów – wszystko dzięki perspektywie z której zrobione zostanie zdjęcie, bowiem aparat znajdywać się będzie co najmniej dwa metry nad płytą (zdjęcia robione tą metodą noszą nazwę chalk photography). To nie koniec! Zdjęcie zostanie wydrukowane na miejscu, wysłane e-mailem i weźmie udział w Konkursie – ostatniego dnia, czyli 16ego lutego w piątek Jury wybierze 30 najciekawszych fotografii, z których powstanie wystawa. Każdy uczestnik Promocji może zagłosować na najbardziej kreatywną fotografię za pomocą serduszek odebranych w ramach Promocji. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi tego samego dnia o 19:00 – wygrywa ta fotografia, która zdobędzie najwięcej serduszkowych głosów. Jest o co walczyć, gdyż Nagrodą Główną jest Voucher na wycieczkę o wartości 1500zł – jednak to nie wszystko! Za zajęcie kolejno 2, 3, 4, i 5 miejsca Galeria Amber przewidziała także bony upominkowe o wartości 100zł do wykorzystania w dowolnym sklepie. A więc do dzieła – dosłownie i w przenośni.

 

Galeria Amber to trzykondygnacyjny obiekt handlowo-rozrywkowy zlokalizowany w centrum Kalisza, w sąsiedztwie głównych dworców PKP i PKS, u zbiegu ul. Górnośląskiej i Trasy Bursztynowej. To największy tego typu projekt w aglomeracji kalisko-ostrowskiej liczącej blisko 350 000 mieszkańców. Powierzchnia przeznaczona pod wynajem to 33 500 mkw. Do grona najemców Galerii Amber należą m.in.: hipermarket E.Leclerc, Helios, Fitness Club Fabryka Formy, H&M, C&A, New Yorker, Reserved, Intersport, RTV Euro AGD, Home&You, Smyk, Empik, Deichmann, CCC, Mohito, Sinsay, Cropp Town, House, Orsay, Monnari, Kazar, Ryłko, Wojas, Ecco, Matras, Vistula, Lavard, Pierre Cardin, Ochnik, Yes, Vision Express, LOOX, Terranova, Tatuum, Sizeer, a w branży gastronomicznej m.in. KFC, McDonald’s, Olimp. W obiekcie znajduje się hipermarket oraz blisko 120 sklepów i punktów usługowych wraz z kawiarniami i restauracjami, a także 7-salowe kino Helios. Do dyspozycji klientów przewidziano około 1 000 miejsc parkingowych. Autorem projektu budowlanego jest pracownia Artur Jasiński i Wspólnicy Biuro Architektoniczne Sp. z o.o. oraz zespół architektów Echo Investment.

W październiku 2015 roku Galeria Amber zdobyła wyróżnienie w konkursie PRCH Retail Awards w kategorii Nowe Centrum Handlowe Roku 2015. Więcej informacji o Galerii Amber tutaj.
 Źródło: *Artykuł sponsorowany

Zapytaj prawnika


Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze budowlanym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet