iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Najświeższe informacje z pleszewskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Pleszewie.

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Piątek
22
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Oświata

Wezmą udział w zawodach strzeleckich

2018-05-10 07:05:00

Uroczyste Ogólnopolskie Obchody związane z  100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości i 100 rocznicą Powstania Wielkopolskiego,  które odbędą się w dniach od 4 do 7 czerwca br. w Pleszewie oprócz oficjalnych punktów przewidują również sporo atrakcji dla młodzieży, która przyjedzie z całej Polski do Centrum Kształcenia  i Wychowania OHP. Jedną z nich jest  udział w zawodach strzelecko-sportowych, a współorganizatorem tego przedsięwzięcia jest pleszewskie Bractwo Kurkowe. 

Zawody zostały  zaplanowane na 6 i 7 czerwca. Będą się odbywały w dwóch miejscach -  na strzelnicy Bractwa Kurkowego, która mieści się w sąsiedztwie Centrum oraz na poligonie  „Karczemka”, który  znajduje  się  w oddalonej o 10 kilometrów  miejscowości  Ludwina. W zawodach będą  uczestniczyły 5-osobowe zespoły składające się z 2 dziewczyn i 2 chłopców, w tym wyznaczony kapitan. Każdej ekipie będzie towarzyszył opiekun w osobie wychowawcy. 

 

Udział w zawodach weźmie młodzież w wieku od  15 do 20 lat. Każdy z uczestników musi znać regulamin zawodów, zasady i warunki bezpieczeństwa obowiązujące w czasie mistrzostw. Ponadto  zawodnicy muszą być przeszkoleni w zakresie posługiwania się bronią sportową kbks. Do tego oczywiście konieczny jest odpowiedni strój sportowy zakrywający łokcie i kolana oraz obuwie sportowe. Nad wszystkimi będą oczywiście czuwali specjaliści, którzy na co dzień zajmują się bronią. A na zwycięzców czekają oczywiście puchary i dyplomy oraz atrakcyjne nagrody  - tłumaczy Krystian Piasecki, dyrektor CKiW OHP w Pleszewie. 

 

Organizatorami wydarzenia są   pleszewskie  Centrum Kształcenia i Wychowania OHP oraz Komenda Główna OHP, a patronat nad imprezą objął Prezydent RP Andrzej Duda. 

 

 


Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet