iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowejPsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama zakładki na temat rynku pracy i możliwości zamieszczenia ogłoszenia

Partner gazety internetowej iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.plInformacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja o możliwości zareklamowania się w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Oświata

Wezmą udział w zawodach strzeleckich

2018-05-10 07:05:00

Uroczyste Ogólnopolskie Obchody związane z  100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości i 100 rocznicą Powstania Wielkopolskiego,  które odbędą się w dniach od 4 do 7 czerwca br. w Pleszewie oprócz oficjalnych punktów przewidują również sporo atrakcji dla młodzieży, która przyjedzie z całej Polski do Centrum Kształcenia  i Wychowania OHP. Jedną z nich jest  udział w zawodach strzelecko-sportowych, a współorganizatorem tego przedsięwzięcia jest pleszewskie Bractwo Kurkowe. 

Zawody zostały  zaplanowane na 6 i 7 czerwca. Będą się odbywały w dwóch miejscach -  na strzelnicy Bractwa Kurkowego, która mieści się w sąsiedztwie Centrum oraz na poligonie  „Karczemka”, który  znajduje  się  w oddalonej o 10 kilometrów  miejscowości  Ludwina. W zawodach będą  uczestniczyły 5-osobowe zespoły składające się z 2 dziewczyn i 2 chłopców, w tym wyznaczony kapitan. Każdej ekipie będzie towarzyszył opiekun w osobie wychowawcy. 

 

Udział w zawodach weźmie młodzież w wieku od  15 do 20 lat. Każdy z uczestników musi znać regulamin zawodów, zasady i warunki bezpieczeństwa obowiązujące w czasie mistrzostw. Ponadto  zawodnicy muszą być przeszkoleni w zakresie posługiwania się bronią sportową kbks. Do tego oczywiście konieczny jest odpowiedni strój sportowy zakrywający łokcie i kolana oraz obuwie sportowe. Nad wszystkimi będą oczywiście czuwali specjaliści, którzy na co dzień zajmują się bronią. A na zwycięzców czekają oczywiście puchary i dyplomy oraz atrakcyjne nagrody  - tłumaczy Krystian Piasecki, dyrektor CKiW OHP w Pleszewie. 

 

Organizatorami wydarzenia są   pleszewskie  Centrum Kształcenia i Wychowania OHP oraz Komenda Główna OHP, a patronat nad imprezą objął Prezydent RP Andrzej Duda. 

 

 

Zapytaj prawnika


Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze budowlanym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet