iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
17
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Oświata

Włączą się w "Harcerską kroplę braterstwa"

2019-01-30 08:41:57

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie włączy się do wspólnej akcji Związku Drużyn ZHP w Pleszewie im. hm. Antoniego Rymarczyka i miejscowego Klubu Krwiodawców pod hasłem "Harcerska kropla braterstwa". Ideą projektu jest promowanie krwiodawstwa wśród młodzieży.

Finał akcji zaplanowano na poniedziałek 18 lutego w Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie. To właśnie tam w godzinach od 8.00 do 11.00 pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Pleszewie będą pobierali krew od młodzieży. 
  

To szczytna akcja, więc nasi uczniowie  na pewno wezmą w niej udział. W ten sposób chcemy też  jako Centrum promować ideę krwiodawstwa, ale i też uświadamiać młodzież, że należy pomagać innym. A  jak wiadomo- krew jest najcenniejszym darem dla drugiego człowieka. Mimo ogromnego postępu medycyny i  wybitnych światowych specjalistów- do dzisiaj nie udało się wynaleźć jej substytutu - podkreśla Krystian Piasecki, dyrektor Centrum. 

 
Pleszewscy harcerze zamierzają przed akcją odwiedzić podopiecznych pleszewskiego Centrum i udzielić im odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania. Tak naprawdę krew mogą oddać wszystkie zdrowe osoby spełniające określone kryteria - wystarczy mieć nie mniej, niż 18 i nie więcej niż 65 lat. Jest też wyszczególniona lista chorób, które definitywnie dyskwalifikują dawcę do oddawania krwi. 


Polub nas na Facebooku

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet