iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
17
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Pleszew

Współpraca z Uniwersytetem Trzeciego Wieku

2018-10-26 09:08:04

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie podpisało porozumienie o współpracy z miejscowym Uniwersytetem Trzeciego Wieku, którego prezesem jest Adela Grala-Kałużna.

Jednym z najważniejszych założeń współpracy jest podjęcie działań związanych z aktywizacją społeczną osób starszych, a także  nawiązywanie, utrzymywanie i zacieśnianie więzi społecznych i osobistych członków UTW z kadrą oraz uczestnikami Centrum.

 

Uniwersytet Trzeciego Wieku działa w Pleszewie od 2010 roku. Przez te wszystkie lata zrzeszał wielu studentów- seniorów, dla których emerytura nie wiązała się tylko z bezczynnym siedzeniem w domu. Dzięki uniwersytetowi  nie tylko poszerzają swoją wiedzę, ale i też dbają o swoją kondycję fizyczną uczestnicząc w szeregu działań sportowo- rekreacyjnych.

 

- Z Uniwersytetem Trzeciego Wieku  w Pleszewie współpracujemy już od dawna. I to na różnych płaszczyznach. Chcieliśmy jednak sformalizować te działania, stąd też podpisanie porozumienia. Zakłada ono m.in.  współorganizowanie zajęć dla słuchaczy, członków  Uniwersytetu oraz uczestników  Centrum, wsparcie podczas realizacji wspólnych przedsięwzięć, współpracę przy konstruowaniu programów, projektów, wniosków i ich realizacji -wylicza Krystian Piasecki, dyrektor CKiW w Pleszewie.

 

Planowana jest również współpraca przy organizowaniu prac badawczych,  konferencji i sesji naukowych głównie dotyczących problematyki kształcenia i wychowania  młodzieży oraz  kształtowania postaw patriotycznych z uwzględnieniem historii wojska polskiego na terenie ziemi pleszewskiej.

 

- To porozumienie ma nam pomóc w łączeniu pokoleń. Chcemy, aby młodzi ludzie mieli kontakt z naszymi seniorami i odwrotnie. Dzięki temu każda ze stron może się od siebie nauczyć czegoś nowego. Będziemy też współpracować przy organizowaniu wykładów, wycieczek i wyjazdów edukacyjnych, a także przedsięwzięć o charakterze kulturalnym i   artystycznym - dodaje Adela Grala - Kałużna, prezes UTW.

 

Obie strony  porozumienia , które w imieniu UTW podpisała prezes Adela Grala-Kałużna  a  CKiW OHP Andrzej Woźniak - ustaliły również, że  na bieżąco będą informowały się nawzajem   o podejmowanych działaniach objętych niniejszym porozumieniem, a raz w roku  w ustalonym  terminie  nastąpi podsumowanie wyników niniejszej współpracy.

 

 


Polub nas na Facebooku

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet