iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Najświeższe informacje z pleszewskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Pleszewie.

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Niedziela
24
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Oświata

Z wizytą we Włoszech

2019-02-28 09:18:46

Podopieczni z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, którzy pochodzą z różnych miast Południowej Wielkopolski- wzięli udział unijnym projekcie pod nazwą "Gastronomia i Hotelarstwo-Aktywność na Rynku Pracy TRIO". Dzięki współpracy placówki z dwiema włoskimi organizacjami partnerskimi - Azzura Società Cooperativa Sociale oraz Umbria Training Center - udało się przeszkolić łącznie z kadrą ponad 40 osób.

W ramach projektu zorganizowano mobilność dla osób, które zdobyły wykształcenie  gastronomiczne i hotelarskie oraz pokrewnych. To mieszkańcy z terenu powiatu pleszewskiego, ostrowskiego, jarocińskiego i krotoszyńskiego, które miały szansę szkolić się w malowniczym Spoleto. 
 
 
Z kolei  mobilność kadry  obejmowała 10 osób, a byli to nauczyciele przedmiotów zawodowych, doradcy zawodowi i kadra zarządzająca - ZSZ i Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy w Pleszewie. Myślę, że nasza młodzież nabyła dzięki temu wielu przydatnych w życiu umiejętności, z kolei kadra poznała inne metody nauczania - wyjaśnia Wiesława Wawroska, wicedyrektor Centrum. 
 
 
 
Mobilności obu grup zostały poprzedzone przygotowaniem pedagogiczno-kulturowo-językowym.  
Główne zadania i efekty projektu to m.in.  wymiana europejskich doświadczeń, propagowanie innowacyjnych metod pracy, nawiązanie bezpośredniej współpracy międzynarodowej, poznanie odmiennych rozwiązań organizacyjnych, porównanie polskiego i włoskiego systemu szkolnictwa zawodowego, nabycie nowych kwalifikacji zawodowych, poznanie włoskiej kultury, nabycie swobody w komunikacji międzynarodowej, poznanie tematyki dotyczącej zagadnień edukacji zawodowej uczniów, poznanie nowatorskich  rozwiązań w treściach nauczania i zarządzania placówką szkolenia zawodowego. 
 

 


Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet