iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Sobota
20
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31CKiW OHP Pleszew

Za nami Ogólnopolskie Zawody Sportowe Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy

2019-06-14 12:23:30

Wczoraj - w ostatni dzień Ogólnopolskich Zawodów Sportowych Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna - odbyły się finały biegu chłopców i dziewcząt na 100 metrów, dziewcząt na 200 i 1000 metrów oraz chłopców na 400 i 1500 metrów. Tego też dnia odbyło się wręczenie medali, dyplomów i nagród dla młodych sportowców. Na najlepszych zawodników czekały rowery, tablety, głośniki bezprzewodowe oraz sportowe saszetki.

Organizatorem imprezy była Komenda Główna OHP, a  rolę gospodarza pełniło  Centrum  Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie. 
 
  
Uczestników dekorowała i wręczała puchary oraz nagrody Beata Biały, dyrektor wykonawczy ds. wychowania i współpracy międzynarodowej KG OHP. Na zakończenie zawodów pogratulowała organizatorom i młodzieży nie tylko dobrej kondycji fizycznej, ale i też hartu ducha życząc wszystkim  kolejnych, dużych sukcesów w sporcie. 
 
  
Po zsumowaniu wszystkich wyników wyłoniono zwycięzców Ogólnopolskich Zawodów Sportowych Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy. I tak w kategorii zespołowej  pierwsze miejsce zajęła Małopolska WK, na drugim miejscu uplasowała się Świętokrzyska WK, a na trzecim Lubuska WK. Gospodarze, czyli Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie - zajęli  szóste miejsce.  
 
  
Pozostałe drużyny biorące udział w lekkoatletycznych zmaganiach, które nie znalazły się na podium, otrzymały pamiątkowe odznaczenia za udział. 
 

Polub nas na Facebooku

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet