iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Najświeższe informacje z pleszewskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Pleszewie.

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Sobota
23
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Z policji

Za nami Senioriada

2018-10-03 11:39:01

Zdjęcie: KPP Pleszew
Pleszewscy policjanci uczestniczyli w imprezie poświęconej seniorom, która odbyła się w piątek w Zespole Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie. Stróże prawa prowadzili rozmowy profilaktyczne dotyczące bezpieczeństwa osób starszych. Przestrzegali przed oszustami i radzili jak uniknąć zagrożeń w życiu codziennym.

W piątek 28 września br. w Zespole Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie odbyła się Pierwsza Senioriada pn. „Piękna złota jesień życia”. W imprezie wzięli udział seniorzy z całego powiatu pleszewskiego. Spotkaniu towarzyszyły konkurencje sportowe, liczne pokazy i prezentacje. Był pokaz ratownictwa medycznego i profilaktyka zdrowia. Można było zbadać między innymi ciśnienie krwi czy poziom cukru.

 

Impreza była świetną okazją do połączenia wspólnych sił przez instytucje działające na rzecz seniorów. Swoje stanowisko obok rzecznika praw konsumenta, przedstawiciela ZUS-u i ratowników medycznych z PCM w Pleszewie mieli pleszewscy policjanci. Mundurowi spełnili swoje zadanie wygłaszając krótkie prelekcje na temat bezpieczeństwa osób starszych na drodze, ale również w życiu codziennym. Udzielali cennych porad i wskazówek. Stróże prawa podczas rozmów z seniorami instruowali ich jak postępować, aby nie paść ofiara oszusta. Przypominali o podstawowych zasadach, aby być czujnymi i nieufnymi w stosunku do obcych. 

 

Podczas spotkania każdy z seniorów otrzymał ufundowany przez WORD w Kaliszu element odblaskowy, z czego obdarowani bardzo się ucieszyli. Policjanci przypominali również, aby poruszali się po zmroku wyposażeni w odblaski. 

 
Źródło: KPP Pleszew


Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet