iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowejPsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama zakładki na temat rynku pracy i możliwości zamieszczenia ogłoszenia

Partner gazety internetowej iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.plInformacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja o możliwości zareklamowania się w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Oświata

Zakończenie roku szkolnego w CKiW OHP w Pleszewie

2018-06-26 13:35:51

Młodzież z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie uroczyście zakończyła rok szkolny. Uczniowie odebrali nie tylko świadectwa, ale i też nagrody za dobre wyniki w nauce. Ze swoimi kolegami ze szkolnej ławy spotkają się dopiero we wrześniu, a tymczasem przed nimi dwa miesiące zasłużonego wypoczynku.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uatrakcyjnionej  programem artystycznym przygotowanym przez uczniów -  z obu stron padły słowa podziękowania za wspólnie spędzone miesiące, całoroczną opiekę i wyrozumiałość. 
 
 
- Gratuluję naszym wychowankom dobrych wyników w nauce i coraz większej świadomości, że zdobycie wykształcenia jest przepustką do zdobycia lepszej pracy. Kilkunastu uczniów zostało też wyróżnionych za bardzo dobre wyniki w nauce i myślę, że staną się oni wzorem do naśladowania dla pozostałych - uważa Krystian Piasecki, dyrektor CKiW OHP  w Pleszewie.
 
 
Nie zabrakło też podziękowań ze strony uczniów dla wychowawców  i opiekunów, którzy  przez dziesięć miesięcy zajmowali się nie tylko nauczaniem, wychowaniem młodych ludzi ale i też czuwali nad ich  bezpieczeństwem. 
 
 
 - Wszyscy wyjedziecie do swoich rodzinnych domów na najbliższe dwa miesiące. Wielu z was uda się na zasłużone wakacje na obozy czy kolonie. Dlatego wszystkim razem i każdemu z osobna życzę udanego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Z kolei naszym absolwentom po zasłużonych wakacjach życzę, aby wejście w dorosłe życie było przyjemne. Tym, którzy będą szukali pracy- aby szybko ją znaleźli, z kolei tym, którzy dalej zechcą się uczyć- aby nic nie stanęło im na przeszkodzie w zdobywaniu wiedzy - dodał Krystian Piasecki.
 
 

 

 Fotorelacja


Zapytaj prawnika


Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze budowlanym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet