iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Najświeższe informacje z pleszewskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Pleszewie.

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
21
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Oświata

Zakończenie roku szkolnego w CKiW OHP w Pleszewie

2018-06-26 13:35:51

Młodzież z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie uroczyście zakończyła rok szkolny. Uczniowie odebrali nie tylko świadectwa, ale i też nagrody za dobre wyniki w nauce. Ze swoimi kolegami ze szkolnej ławy spotkają się dopiero we wrześniu, a tymczasem przed nimi dwa miesiące zasłużonego wypoczynku.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uatrakcyjnionej  programem artystycznym przygotowanym przez uczniów -  z obu stron padły słowa podziękowania za wspólnie spędzone miesiące, całoroczną opiekę i wyrozumiałość. 
 
 
- Gratuluję naszym wychowankom dobrych wyników w nauce i coraz większej świadomości, że zdobycie wykształcenia jest przepustką do zdobycia lepszej pracy. Kilkunastu uczniów zostało też wyróżnionych za bardzo dobre wyniki w nauce i myślę, że staną się oni wzorem do naśladowania dla pozostałych - uważa Krystian Piasecki, dyrektor CKiW OHP  w Pleszewie.
 
 
Nie zabrakło też podziękowań ze strony uczniów dla wychowawców  i opiekunów, którzy  przez dziesięć miesięcy zajmowali się nie tylko nauczaniem, wychowaniem młodych ludzi ale i też czuwali nad ich  bezpieczeństwem. 
 
 
 - Wszyscy wyjedziecie do swoich rodzinnych domów na najbliższe dwa miesiące. Wielu z was uda się na zasłużone wakacje na obozy czy kolonie. Dlatego wszystkim razem i każdemu z osobna życzę udanego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Z kolei naszym absolwentom po zasłużonych wakacjach życzę, aby wejście w dorosłe życie było przyjemne. Tym, którzy będą szukali pracy- aby szybko ją znaleźli, z kolei tym, którzy dalej zechcą się uczyć- aby nic nie stanęło im na przeszkodzie w zdobywaniu wiedzy - dodał Krystian Piasecki.
 
 

 

 FotorelacjaPatronat Medialny - Targi Export Expo


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Polub nas na Facebooku

Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet