iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
19
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30Pleszew

Zawody strzeleckie żołnierzy rezerwy LOK

2018-10-03 09:18:58

Już od piątku 5 października ruszają 44. Centralne Zawody Strzeleckie Klubów Żołnierzy Rezerwy Ligi Obrony Kraju. Weźmie w nich udział blisko stu zawodników z całego kraju, którzy będą walczyli o zwycięstwo. Współorganizatorem imprezy, która zakończy się w niedzielę 7 października jest Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.

Centralne Zawody Strzeleckie Klubów Żołnierzy Rezerwy Ligi Obrony Kraju będą się odbywały na strzelnicy "Karczemka". Bezpośrednim organizatorem zawodów jest Wielkopolska Organizacja Wojewódzka Ligi Obrony Kraju, Biuro Wielkopolskiego Zarządu Wojewódzkiego LOK w Poznaniu.

 

- Głównym  celem zawodów jest podnoszenie sprawności strzeleckich, sportowo - obronnych członków Ligi Obrony Kraju reprezentujących Kluby Żołnierzy Rezerwy z poszczególnych województw, propagowanie wśród społeczeństwa działalności Ligi Obrony Kraju a w szczególności sportów obronnych, uczczenie świąt państwowych i wojskowych w tym  100 rocznicy odzyskania niepodległości oraz 100 lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego - wyjaśnia prezes WOW LOK płk Ryszard Wiliński.

 

Zawodnicy będą walczyć m.in. indywidualnie o tytuł najlepszego zawodnika w trójboju ogniowym (pcz, karabin wojskowy, granat F-1), zespołowo o tytuł najlepszego zespołu trójboju oraz w ocenie zespołowej o tytuł mistrza wieloboju (w klasyfikacji generalnej).

 

Dla zespołów zaproszonych, reprezentujących Siły Zbrojne RP, Federacje Stowarzyszeń Rezerwistów i Weteranów SZ RP oraz inne organizacje, stowarzyszenia i instytucje lub  związki rezerwistów z zagranicy oraz drugich reprezentacji będą prowadzone  odrębne klasyfikacje na ogólnie przyjętych zasadach -  indywidualna i zespołowa.

 

Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w niedzielę 7 października w Ośrodku Szkoleniowym Kasyno należącym do Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.

 

- Nie bez powodu jesteśmy współorganizatorami zawodów, bowiem od dawna zaszczepiamy w naszej młodzieży zamiłowanie do sportu. Nasza placówka bardzo często  korzysta ze strzelnicy LOK przy różnych okazjach. W tym roku podczas uroczystych obchodów 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości  i 100 rocznicy Powstania Wielkopolskiego odbywały się zawody dla podopiecznych Hufców z całego kraju - dodaje Krystian Piasecki, dyrektor Centrum.

 

Centralne Zawody Strzeleckie Klubów Żołnierzy Rezerwy są organizowane każdego roku zgodnie z Planem Zamierzeń Działalności Programowej Ligi Obrony Kraju w roku 2018.

 

 


Polub nas na Facebooku


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet